Odświeżone Chevrolety

Odświeżone Chevrolety

Odświeżone Chevrolety

dat/articles/2012-09/odswiezone-chevrolety-12.jpg
Ofensywa marki trwa: Chevrolet poszerza gamę modelową, a auta znane wcześniej przejdą kurację odmładzającą

Pozostała część artykułu pod najnowszym filmem z naszego kanału YouTube - zapraszamy do oglądania i głosowania na Wasze ulubione auta z zestawienia:

Odświeżone ChevroletyChevrolet Spark ma przeprojektowaną, dwuczęściową osłonę chłodnicy, nowy przedni zderzak, zmienione klosze reflektorów i lamp przeciwmgielnych. Zastosowano nowy wzór 14- i 15-calowych obręczy aluminiowych. W tylnym spoilerze zintegrowano trzecie światło stopu LED, a wewnątrz przeprojektowano konsolę centralną.
Odświeżone ChevroletyChevrolet Orlando otrzymał nowy turbodoładowany silnik benzynowy o pojemności 1,4 litra i mocy 140 KM. Nowa wersja silnikowa jest dostępna z funkcją Start/Stop oraz manualną, sześciostopniową skrzynią biegów.
Odświeżone ChevroletyCruze kombi to uzupełnienie gamy składającej się do tej pory z sedana i hatchbacka. Dysponuje bagażnikiem o łącznej pojemności do 1478 litrów. Oprócz dostępnych jednostek benzynowych 1,6 l i 1,8 l ofertę uzupełni turbodoładowany silnik benzynowy 1,4 l, wysokoprężny 1,7 l oraz unowocześniona jednostka wysokoprężna 2,0 l.

Zanim przejdziesz dalej - może chcesz dołączyć do najlepszej grupy na Facebooku, gdzie doradzamy sobie nawzajem, jakie auta warto kupić, a które należy omijać? Zapraszamy!

Odświeżone ChevroletyChevrolet Malibu został wyposażony w silnik wysokoprężny w technologii common rail. Jednostka posiada dwa wałki rozrządu w głowicy oraz turbosprężarkę o zmiennej geometrii z intercoolerem. Silnik osiąga maksymalną moc 160 KM przy 4000 obr./min.

KOMENTARZE
ZOBACZ WIĘCEJ NA TEN TEMAT