Nissan - szykuje mocnego rywala w klasie kompakt

Nissan - szykuje mocnego rywala w klasie kompakt

Nissan - szykuje mocnego rywala w klasie kompakt

dat/articles/2013-05/nissan-szykuje-mocnego-rywala-w-klasie-kompakt-368.jpg
Wydaje się, że japoński producent przespał ostatnich kilka lat jeżeli chodzi o najpopularniejszą klasę czyli kompakty. Już niedługo ma się to zmienić

Pozostała część artykułu pod najnowszym filmem z naszego kanału YouTube - zapraszamy do oglądania i głosowania na Wasze ulubione auta z zestawienia:

Nissan - szykuje mocnego rywala w klasie kompaktNa razie w klasie kompaktów króluje VW Golf czy Ford Focus, ale już niedługo ma się to zmienić. Jak zapowiada Andy Palmer, nowy Nissan ma konkurować właśnie z niemieckimi markami pod względem jakości i osiągów.
Nissan - szykuje mocnego rywala w klasie kompaktProducent zapowiada, że najnowszy kompaktowy Nissan będzie mniej nudny od swoich Niemieckich konkurentów. Z zewnątrz jak i wewnątrz ma być ciekawy stylistycznie i rzucający się w oczy. Andy Palmer na określenie stylu użył słowa "prowokacyjny".
Nissan - szykuje mocnego rywala w klasie kompaktMamy nadzieję że stylistyka Nissana będzie zbliżona do niedawno zaprezentowanego modelu koncepcyjnego Invitation. Nazwa ma kojarzyć się z historią japońskiej firmy.

KOMENTARZE