MINI Superleggera Vision - koncepcyjny roadster

MINI Superleggera Vision - koncepcyjny roadster

MINI Superleggera Vision - koncepcyjny roadster

dat/articles/2014-11/mini-superleggera-vision-koncepcyjny-roadster-485.jpg
Imponujący koncept od MINI na pewno wzbudzi zainteresowanie w Los Angeles

Pozostała część artykułu pod najnowszym filmem z naszego kanału YouTube - zapraszamy do oglądania i głosowania na Wasze ulubione auta z zestawienia:

MINI Superleggera Vision - koncepcyjny roadsterJuż 19 listopada na salonie samochodowym w Los Angeles, MINI zaprezentuje drugą wersję nadwozia hatchbacka - MINI 5D. Jesteśmy jak najbardziej ciekawi nowego modelu MINI ale to, co powoduje u nas lekki dreszczyk emocji, to koncepcyjny projekt MINI Superleggera Vision.
MINI Superleggera Vision - koncepcyjny roadsterWłoscy styliści z firmy Touring Superleggera zaprojektowali dla MINI współczesnego, klasycznego roadstera, który jest mieszanką brytyjskiej elegancji i włoskiej finezji stylistycznej. Wykonany ręcznie, MINI Superleggera Vision jest modernistycznym odzwierciedleniem roadsterów z lat 80. ubiegłego wieku.
MINI Superleggera Vision - koncepcyjny roadsterZałożenie jakie postawili sobie inżynierowie MINI to innowacyjność technologiczna, mamy tu na myśli elektryczny napęd, połączony z lekką konstrukcją co w efekcie daje nam dwumiejscowe auto z pakietem mocnych doznań.

Zanim przejdziesz dalej - może chcesz dołączyć do najlepszej grupy na Facebooku, gdzie doradzamy sobie nawzajem, jakie auta warto kupić, a które należy omijać? Zapraszamy!

MINI Superleggera Vision - koncepcyjny roadsterWnętrze jest proste, bez większych kombinacji, wykonane z pełną starannością i dbałością o detale. Materiały wykorzystane do stworzenia przestronnego wnętrza są autentyczne w swej naturalności. MINI idzie w bardzo dobrym kierunku - koncept Superleggera Vision uważamy za bardzo udany i ciekawy projekt. Nie jeden fan motoryzacji chciałby usiąść za kierownicą takiego roadstera. Tekst: Krzysztof Zdankowski.

KOMENTARZE
ZOBACZ WIĘCEJ NA TEN TEMAT