Mini Paceman

Mini Paceman

Mini Paceman

dat/articles/2012-09/mini-paceman-34.jpg
Na bazie Mini stworzono nową odmianę nadwozia o nazwie Paceman

Pozostała część artykułu pod najnowszym filmem z naszego kanału YouTube - zapraszamy do oglądania i głosowania na Wasze ulubione auta z zestawienia:

Mini PacemanPaceman to auto czteromiejscowe z dwoma osobnymi fotelami w drugim rzędzie i bagażnikiem o pojemności 330 litrów lub po złożeniu siedzeń - 1080 litrów. W stosunku do Countrymana jego wielkość zmalała, odpowiednio, o 20 i 90 litrów. Niższy prześwit ma sprawić, że Paceman ma dawać bardziej sportowe odczucia z jazdy niż Coutryman.
Mini PacemanNa początku auto będzie oferowane z dwiema jednostkami benzynowymi lub dwoma turbodieslami do wyboru. Po stronie benzynowej znajdą się 1,6-litrowce, z których pierwszy wytwarza moc 120 koni mechanicznych, a drugi, dzięki turbosprężarce - 184 konie mechaniczne.
Mini PacemanPod maską Coopera D pracuje 110-konny, 1,6-litrowy turbodiesel o mocy 112 koni mechanicznych. Mocniejsza odmiana, czyli Cooper SD, ma 143 konie mechaniczne, 2 litry pojemności skokowej. Do sprzedaży Paceman trafi w przyszłym roku.

KOMENTARZE
ZOBACZ WIĘCEJ NA TEN TEMAT