Mercedes Klasy E - dodatkowe centymetry

Mercedes Klasy E - dodatkowe centymetry

Mercedes Klasy E - dodatkowe centymetry

dat/articles/2013-04/mercedes-klasy-e-dodatkowe-centymetry-356.jpg
Klienci z Chin upodobali sobie auta z przedłużonym rozstawem osi. W tym roku podczas salonu Auto China wydłużoną limuzynę zaprezentował Mercedes

Pozostała część artykułu pod najnowszym filmem z naszego kanału YouTube - zapraszamy do oglądania i głosowania na Wasze ulubione auta z zestawienia:

Mercedes Klasy E - dodatkowe centymetryNadwozie przedłużonej Klasy E mierzy 5019 mm długości, a rozstaw osi wynosi 3014 mm, czyli o 140 mm więcej niż w przypadku standardowej odmiany. W efekcie pięcioosobowa limuzyna oferuje dodatkowe 14 cm na nogi dla osób podróżujących w drugim rzędzie siedzeń.
Mercedes Klasy E - dodatkowe centymetryPrzedłużana odmiana będzie oferowana z dwiema wersjami przedniego pasa: z tradycyjną osłoną chłodnicy i gwiazdą na masce, a także z dynamicznie stylizowanym wlotem powietrza z centralnie umieszczoną gwiazdą w grillu oraz zderzakami, nakładkami progowymi i obręczami AMG.
Mercedes Klasy E - dodatkowe centymetryPrzedłużana Klasa E będzie oferowana w Chinach w trzech wersjach zasilanych benzynowymi silnikami połączonymi z przekładniami automatycznymi: E 260 L (4-cylindrowy o mocy 204 KM), E 300 L (6-cylindrowy o mocy 245 KM) oraz E 400 L (6-cylindrowy o mocy 333 KM). W przyszłości dołączą kolejne odmiany, łącznie z wersją E 400 L HYBRID.

Zanim przejdziesz dalej - może chcesz dołączyć do najlepszej grupy na Facebooku, gdzie doradzamy sobie nawzajem, jakie auta warto kupić, a które należy omijać? Zapraszamy!

Mercedes Klasy E - dodatkowe centymetryNowa Klasa E w wersji z przedłużonym rozstawem osi będzie produkowana wyłącznie w Chinach.

KOMENTARZE