Megane Grandtour GT 220 - kombi na sportowo

Megane Grandtour GT 220 - kombi na sportowo

Megane Grandtour GT 220 - kombi na sportowo

dat/articles/2012-12/megane-grandtour-gt-220-kombi-na-sportowo-162.jpg
Renault Megane Grandtour GT 220 to propozycja dla klientów szukających sportowego auta z dużym bagażnikiem. W Polsce pojawi się 20 egzemplarzy tej limitowanej serii

Pozostała część artykułu pod najnowszym filmem z naszego kanału YouTube - zapraszamy do oglądania i głosowania na Wasze ulubione auta z zestawienia:

Megane Grandtour GT 220 - kombi na sportowoW aucie pracuje silnik stworzony na bazie jednostki 2,0 l turbo z Megane R.S. Jednostka rozwija moc 220 KM. Podobnie zawieszenie i wzmocniony układ hamulcowy opracowano na bazie doświadczeń z Megane R.S.
Megane Grandtour GT 220 - kombi na sportowoModel Megane Grandtour GT 220 otrzymał też lakierowane na czarno elementy zewnętrzne, a także 18-calowe, lakierowane na czarno obręcze kół.
Megane Grandtour GT 220 - kombi na sportowoWe wnętrzu odnaleźć można z kolei stalową gałkę dźwigni zmiany biegów oraz tabliczkę z numerem seryjnym egzemplarza.

Zanim przejdziesz dalej - może chcesz dołączyć do najlepszej grupy na Facebooku, gdzie doradzamy sobie nawzajem, jakie auta warto kupić, a które należy omijać? Zapraszamy!

Megane Grandtour GT 220 - kombi na sportowoCeny samochodów z limitowanej serii zaczynają się na polskim rynku od 96 950 zł.

KOMENTARZE