Mazda 5 teraz w nowych wersjach wyposażenia

Mazda 5 teraz w nowych wersjach wyposażenia

Mazda 5 teraz w nowych wersjach wyposażenia

dat/articles/2013-02/mazda-5-teraz-w-nowych-wersjach-wyposazenia-235.jpg
Japoński producent wprowadza na rynek nowe wersje "piątki". Czy to wystarczy, aby podbić serca klientów - o tym przekonamy się wkrótce

Pozostała część artykułu pod najnowszym filmem z naszego kanału YouTube - zapraszamy do oglądania i głosowania na Wasze ulubione auta z zestawienia:

Mazda 5 teraz w nowych wersjach wyposażeniaMazda próbuje przyciągnąć nową klientelę poprzez wprowadzenie trzech nowych kolorów karoserii: Zeal Red (czerwony); Jet Black (czarny) oraz Meteor Grey (szary). Natomiast we wnętrzu znajdziemy nowe wzory tapicerek i wykończenie Piano Black.
Mazda 5 teraz w nowych wersjach wyposażeniaW najnowszej edycji Mazdę 5 dodatkowo wyposażono w elektrycznie składane lusterka ze zintegrowanymi kierunkowskazami, kamerę cofania (wersja sport), port USB, podświetlany schowek, nakładkę na rurę wydechową czy elektrochromartyczne lusterko wsteczne (wersje Exclusive Plus i Sport).
Mazda 5 teraz w nowych wersjach wyposażeniaMazda 5 wyróżnia się tym, że jest przestronna wewnątrz i zarazem kompaktowa na zewnątrz. Dzięki tym cechom samochód posiada najlepszy współczynnik aerodynamiczny w swojej klasie.

KOMENTARZE