Maserati Ghibli wkracza na salony

Maserati Ghibli wkracza na salony

Maserati Ghibli wkracza na salony

dat/articles/2013-04/maserati-ghibli-wkracza-na-salony-336.jpg
Jakiś czas temu Maserati zapowiadało nowy model. Potem nieoficjalne zdjęcia wyciekły do Internetu. Teraz nadszedł czas na prezentację modelu

Maserati Ghibli wkracza na salonyNowe Maserati jest podobne do Quattroporte tylko mniejsze. Linie nadwozia są dostojne, jak przystało na samochód z takim rodowodem. Z przodu widzimy lampy, które schodzą się ku sobie oraz grill z charakterystycznym znaczkiem trójzęba.
Maserati Ghibli wkracza na salonyZ tyłu Ghibli jest mniej agresywne. Linia dachu łagodnie opada w kierunku bagażnika. Drapieżną duszę ujawnia tylko poczwórna końcówka układu wydechowego. Producent wyposażył Maserati w duże aluminiowe felgi, przez które widać wentylowane tarcze hamulcowe.
Maserati Ghibli wkracza na salonyDo napędzania Mserati Ghibli wybrano dwie benzynowe jednostki V6 o mocy 330 lub 410 KM oraz 6-cylindrowego turbodiesla. Napęd przenoszony będzie za pomocą 8-stopniowej automatycznej skrzyni biegów.

Zanim przejdziesz dalej - może chcesz dołączyć do najlepszej grupy na Facebooku, gdzie doradzamy sobie nawzajem, jakie auta warto kupić, a które należy omijać? Zapraszamy!

Maserati Ghibli wkracza na salonyWe wnętrzu Maserati Ghibli niczego nie zabraknie. Wykończenie oraz jakość użytych materiałów stoi na najwyższym poziomie. W prezentowanym modelu widzimy wspaniałe połączenie czerwieni, czerni i aluminium.

KOMENTARZE
ZOBACZ WIĘCEJ NA TEN TEMAT