Maserati Ghibli wkracza na salony

Maserati Ghibli wkracza na salony

Maserati Ghibli wkracza na salony

dat/articles/2013-04/maserati-ghibli-wkracza-na-salony-336.jpg
Jakiś czas temu Maserati zapowiadało nowy model. Potem nieoficjalne zdjęcia wyciekły do Internetu. Teraz nadszedł czas na prezentację modelu

Pozostała część artykułu pod najnowszym filmem z naszego kanału YouTube - zapraszamy do oglądania i głosowania na Wasze ulubione auta z zestawienia:

Maserati Ghibli wkracza na salonyNowe Maserati jest podobne do Quattroporte tylko mniejsze. Linie nadwozia są dostojne, jak przystało na samochód z takim rodowodem. Z przodu widzimy lampy, które schodzą się ku sobie oraz grill z charakterystycznym znaczkiem trójzęba.
Maserati Ghibli wkracza na salonyZ tyłu Ghibli jest mniej agresywne. Linia dachu łagodnie opada w kierunku bagażnika. Drapieżną duszę ujawnia tylko poczwórna końcówka układu wydechowego. Producent wyposażył Maserati w duże aluminiowe felgi, przez które widać wentylowane tarcze hamulcowe.
Maserati Ghibli wkracza na salonyDo napędzania Mserati Ghibli wybrano dwie benzynowe jednostki V6 o mocy 330 lub 410 KM oraz 6-cylindrowego turbodiesla. Napęd przenoszony będzie za pomocą 8-stopniowej automatycznej skrzyni biegów.

Zanim przejdziesz dalej - może chcesz dołączyć do najlepszej grupy na Facebooku, gdzie doradzamy sobie nawzajem, jakie auta warto kupić, a które należy omijać? Zapraszamy!

Maserati Ghibli wkracza na salonyWe wnętrzu Maserati Ghibli niczego nie zabraknie. Wykończenie oraz jakość użytych materiałów stoi na najwyższym poziomie. W prezentowanym modelu widzimy wspaniałe połączenie czerwieni, czerni i aluminium.

KOMENTARZE
ZOBACZ WIĘCEJ NA TEN TEMAT