Lyonheart K - legenda powraca

Lyonheart K - legenda powraca

Lyonheart K - legenda powraca

dat/articles/2013-03/lyonheart-k-legenda-powraca-306.jpg
Jaguar E-Type to z pewnością jeden z najpiękniejszych samochodów świata. Firma Lyonheart chce reaktywować legendę i przedstawia model K

Pozostała część artykułu pod najnowszym filmem z naszego kanału YouTube - zapraszamy do oglądania i głosowania na Wasze ulubione auta z zestawienia:

Lyonheart K - legenda powracaTen bazujący na Jaguararze E-Type model w dobie ostrych linii nadwozia wygląda trochę retro, ale na pewno może się podobać. Lyonheart K gra na emocjach równie mocno, co jego pierwowzór.
Lyonheart K - legenda powracaLyonheart został zbudowany na lekkiej aluminiowej ramie. Jego zawieszenie jest zaawansowane technologicznie, lecz największy rarytas producent ukrył pod maską.
Lyonheart K - legenda powracaInżynierowie postanowili wyposażyć Lyonheart`a w silnik Cosworth`a w układzie V8 o pojemności 5,0 litra. Generuje on moc ponad 570 KM oraz moment obrotowy na poziomie 700 Nm. Ten drugi parametr podpowiada, że zastosowano doładowanie.

Zanim przejdziesz dalej - może chcesz dołączyć do najlepszej grupy na Facebooku, gdzie doradzamy sobie nawzajem, jakie auta warto kupić, a które należy omijać? Zapraszamy!

Lyonheart K - legenda powracaZ takim zapleczem mocy Lyonheart K przyspiesza do "setki" w 3,9 sekundy, a jego prędkość maksymalna to 300 km/h. Produkcja tego modelu wynosi 50 egzemplarzy rocznie, ale producent już zamierza zwiększyć tę liczbę do 250 sztuk.
Lyonheart K - legenda powracaWewnątrz Lyonheart olśniewa luksusem. Mamy tu ozdobioną drewnem deskę rozdzielczą i trójramienną kierownicę. Materiał, z którego wykonana jest tapicerka, to najwyższej jakości skóra, a detale wykończone są aluminium.
Lyonheart K - legenda powracaLyonheart K został wyceniony na 360 000 euro, a wersja z otwieranym dachem na 365 000 euro. Najlepiej kupić od razu obie wersje...

KOMENTARZE
ZOBACZ WIĘCEJ NA TEN TEMAT