Lexus - najlepsza marka wg klientów z północy

Lexus - najlepsza marka wg klientów z północy

Lexus - najlepsza marka wg klientów z północy

dat/articles/2013-05/lexus-najlepsza-marka-wg-klientow-z-polnocy-373.jpg
Wniosek z badania satysfakcji w Norwegii przeprowadzonego przez firmę Loyalty Group International: na północy króluje Lexus

Pozostała część artykułu pod najnowszym filmem z naszego kanału YouTube - zapraszamy do oglądania i głosowania na Wasze ulubione auta z zestawienia:

Lexus - najlepsza marka wg klientów z północyW badaniu przeprowadzonym w pierwszym kwartale 2013 roku przepytano blisko 19 000 respondentów. Mieli oni wskazać z jakiej marki oraz serwisu są najbardziej usatysfakcjonowani. Wygrał Lexus.
Lexus - najlepsza marka wg klientów z północyMarka Lexus wygrała już po raz drugi z rzędu w ujęciu ogólnym. Dodatkowo była bezkonkurencyjna w kategoriach: samochód, sprzedaż, lojalność i serwis. Wyprzedza konkurentów takich jak BMW, Audi, Mercedes, Subaru, Toyota oraz wiele innych.
Lexus - najlepsza marka wg klientów z północyW Polsce produkty firmy Lexus największą popularnością cieszą się na południu. W krakowskim salonie po jednym dniu prezentacji nowego modelu IS złożonych zostało aż 10 zamówień.

KOMENTARZE