Land Rover Discovery Sport

Land Rover Discovery Sport

Land Rover Discovery Sport

dat/articles/2014-09/land-rover-discovery-sport-460.jpg
Land Rover zaprezentował nowy model SUV-a segmentu premium

Pozostała część artykułu pod najnowszym filmem z naszego kanału YouTube - zapraszamy do oglądania i głosowania na Wasze ulubione auta z zestawienia:

Land Rover Discovery SportDiscovery Sport stylistyką nawiązuje do mniejszego Evoque oraz do bardziej luksusowego Range Rovera. Odświeżony wizerunek auta doskonale wpisuje się gamę modeli oferowanych przez Land Rovera. Nowością jest wielowahaczowe tylne zawieszenie zapewniające bardziej komfortowe prowadzenie na utwardzonych drogach i wysoką sprawność w terenie.
Land Rover Discovery SportDiscovery Sport oferuje dwa warianty wnętrza 5 lub 7-osobowy. Tylna kanapa jest regulowana dzięki czemu pojemność bagażnika można zwiększyć z 829 l do 981 l. W górnej części konsoli centralnej znajdziemy 8-calowy dotykowy wyświetlacz. Wyświetlacz ten odpowiedzialny jest za zarządzanie systemem multimedialnym nowego Land Rovera.
Land Rover Discovery Sport

W pierwszej fazie produkcji przewiduje się silnik benzynowy dwulitrowy oraz diesla 2.2 i oba mają turbo. W 2015 roku dołączy diesel ED4, który ma się charakteryzować wyjątkowo niską emisją zanieczyszczeń.

Zanim przejdziesz dalej - może chcesz dołączyć do najlepszej grupy na Facebooku, gdzie doradzamy sobie nawzajem, jakie auta warto kupić, a które należy omijać? Zapraszamy!

Land Rover Discovery Sport

Produkcja Discovery Sport rozpocznie się w Halewood w Liverpoolu. Land Rover wejdzie do sprzedaży na początku 2015 roku i będzie to światowa premiera rynkowa.

KOMENTARZE