Land Rover Defender EV

Land Rover Defender EV

Land Rover Defender EV

dat/articles/2013-02/land-rover-defender-ev--260.jpg
Na targach w Genewie będziemy mogli zobaczyć Defendera z elektrycznym silnikiem. Producent zaprezentuje kilka różnych wersji terenówki

Pozostała część artykułu pod najnowszym filmem z naszego kanału YouTube - zapraszamy do oglądania i głosowania na Wasze ulubione auta z zestawienia:

Land Rover Defender EVLand Rover Defender to legenda samochodów terenowych. Praktycznie w niezmienionej formie sprzedawany jest od 1983 roku (30 lat!). Elektryczna odmiana zostanie zaprezentowana na targach w Genewie.
Land Rover Defender EVLand Rover Defender otrzymał silnik elektryczny, który generuje moc 95 koni mechanicznych i 300 Nm. Jednostka ta napędzana jest przez 8 akumulatorów o łącznej mocy 27 kWh, co pozwala na pokonanie dystansu 80 km. Pełne ładownie ma trwać minimum 4 godziny.
Land Rover Defender EVW Defenderze moc przekazywana jest na obie osie z możliwością blokady rozdziału momentu obrotowego. Inżynierowie Land Rovera przygotowali do tego specjalny system Terrain Response System.

Zanim przejdziesz dalej - może chcesz dołączyć do najlepszej grupy na Facebooku, gdzie doradzamy sobie nawzajem, jakie auta warto kupić, a które należy omijać? Zapraszamy!

Land Rover Defender EVCiekawostką jest fakt iż elektryczny Land Rover Defender może brodzić na głębokość 80 cm, czyli o 30 cm głębiej, niż spalinowy.

KOMENTARZE