Jaguar XJR - arystokrata na salonie w Nowym Jorku

Jaguar XJR - arystokrata na salonie w Nowym Jorku

Jaguar XJR - arystokrata na salonie w Nowym Jorku

dat/articles/2013-03/jaguar-xjr-arystokrata-na-salonie-w-nowym-jorku-317.jpg
Angielski producent targach motoryzacyjnych w Nowym Jorku prezentuje sportową limuzynę.

Pozostała część artykułu pod najnowszym filmem z naszego kanału YouTube - zapraszamy do oglądania i głosowania na Wasze ulubione auta z zestawienia:

Jaguar XJR - arystokrata na salonie w Nowym JorkuWygląd zewnętrzny Jaguara może przykuwać uwagę. Aby XJR był bardziej sportowy, producent postanowił go zaopatrzyć w kilka dodatków aerodynamicznych: przedni splitter, listwy progowe, delikatny spojler na klapie bagażnika i poczwórną końcówkę wydechu. Całości dopełniają 20-calowe aluminiowe felgi.
Jaguar XJR - arystokrata na salonie w Nowym JorkuNatomiast we wnętrzu Jaguara XJR panuje wszechobecny luksus. Do wykończenia zostały użyte najlepszej jakości materiały takie jak wysokogatunkowa skóra czy dodatki z włókna węglowego. Podróż umila Meridian - 12-głośnikowy system audio o łącznej mocy 380 W.
Jaguar XJR - arystokrata na salonie w Nowym JorkuSercem Jaguara XJR będzie 5-litrowa jednostka V8, generująca moc 550 KM i moment obrotowy 680 Nm, który na koła przekazywany będzie za pomocą 8-biegowej automatycznej skrzyni biegów.

Zanim przejdziesz dalej - może chcesz dołączyć do najlepszej grupy na Facebooku, gdzie doradzamy sobie nawzajem, jakie auta warto kupić, a które należy omijać? Zapraszamy!

Jaguar XJR - arystokrata na salonie w Nowym JorkuTaki silnik pozwoli rozpędzić Jaguara do 100 km/h w ciągu 4,4 sekundy. Prędkość maksymalna to 280 km/h. Cena, za jaką mażemy zostać właścicielem XJR-a, to 90 200 euro.

KOMENTARZE