Hyundai Grand Santa FE - większy model dla Europy

Hyundai Grand Santa FE - większy model dla Europy

Hyundai Grand Santa FE - większy model dla Europy

dat/articles/2013-02/hyundai-grand-santa-fe-wiekszy-model-dla-europy-244.jpg
Na salonie w Genewie zadebiutuje na starym kontynencie powiększony SUV, który w Ameryce Północnej znany jest jako Hyundai Santa Fe LWB

Pozostała część artykułu pod najnowszym filmem z naszego kanału YouTube - zapraszamy do oglądania i głosowania na Wasze ulubione auta z zestawienia:

Hyundai Grand Santa FE - większy model dla EuropyNowy Hyundai urośnie w stosunku do tradycyjnego Santa FE. Długość Granda zwiększy się o 225 mm (4915 mm). Będzie szerszy o 5 mm (1885 mm) i wyższy o 10 mm (1690 mm). Rozstaw osi również się zmieni i wyniesie 2800 mm. W związku z tymi zmianami bagażnik powiększy się do pojemności 607 litrów.
Hyundai Grand Santa FE - większy model dla EuropyNa początek koreański producent przewidział tylko jedną jednostkę napędową. Będzie to 2,2-litrowy diesel o mocy 197 KM i momencie obrotowym 436 Nm uzyskiwanym w zakresie 1800-2500 obr. / min. Do przeniesienia napędu na 4 koła wykorzystywana będzie automatyczna skrzynia biegów.
Hyundai Grand Santa FE - większy model dla EuropyHyundaia Grand Santa FE będziemy mogli wyposażyć miedzy innymi w system multimedialny z wyświetlaczem LCD, kamerę cofania, klimatyzację, Bluetooth, elektryczne szyby i lusterka oraz wiele innych udogodnień.

KOMENTARZE