Hybrydowy Auris - więcej ekologii w Toyocie

Hybrydowy Auris - więcej ekologii w Toyocie

Hybrydowy Auris - więcej ekologii w Toyocie

dat/articles/2013-03/hybrydowy-auris-wiecej-ekologii-w-toyocie-319.jpg
Toyota wprowadza kolejny hybrydowy model do oferty. W polskich salonach ma zadebiutować 13 i 14 kwietnia

Hybrydowy Auris - więcej ekologii w ToyocieNowy Auris ma dołączyć do innych hybrydowych modeli Toyoty - technologie hybrydowe obecne są już w Yarisie i Priusie. Teraz wkraczają do nowego kompaktu japońskiego producenta. Od wersji benzynowych i wysokoprężnych Auris Hybrid ma się wyróżniać zmienionymi elementami zewnętrznymi i detalami wewnątrza.
Hybrydowy Auris - więcej ekologii w ToyocieHybrydowy Auris na zewnątrz ma matowo-grafitowy dolny grill oraz dyfuzor tylnego zderzaka. Z tyłu producent wyposażył tylne lampy w diody LED. Dodatkowo projektanci Toyoty opracowali nowe, specjalne wzory felg aluminiowych w rozmiarze 15 i 17 cali.
Hybrydowy Auris - więcej ekologii w ToyocieWewnątrz nowego Aurisa znajdą się błękitne wykończenia, charakterystyczne dla wersji hybrydowych. Na zdjęciu widzimy kompletne wyposażenie z wyróżniającym się systemem multimedialnym oraz niebiesko-zielone zegary. Całość wygląda ciekawie i wreszcie można powiedzieć, że kokpit Aurisa ma własny styl.

Zanim przejdziesz dalej - może chcesz dołączyć do najlepszej grupy na Facebooku, gdzie doradzamy sobie nawzajem, jakie auta warto kupić, a które należy omijać? Zapraszamy!

Hybrydowy Auris - więcej ekologii w ToyocieTo czym szczyci cię Toyota w wersjach hybrydowych to oczywiście spalanie. Według danych producenta Auris Hybrid spala w mieście średnio 3,7 litra benzyny na 100 km, emitując przy tym 87 g CO2/km. Tradycyjnie dla hybryd Toyoty, silnik spalinowy współpracuje ze skomplikowaną przekładnią elektryczno-planetarną.
Hybrydowy Auris - więcej ekologii w ToyocieW polskich salonach Toyota Auris Hybrid ma kosztować co najmniej 84 900 zł. Wydaje się to dość wygórowana kwota za auto kompaktowe, ale alternatywne diesle także nie są tanie.

KOMENTARZE
Ładuję komentarze...