Honda NSX Concept-GT na torze Suzuka

Honda NSX Concept-GT na torze Suzuka

Honda NSX Concept-GT na torze Suzuka

dat/articles/2013-08/honda-nsx-conceptgt-na-torze-suzuka-441.jpg
Honda zaprezentowała wyścigowy model NSX Concept-GT, który będzie rywalizował w piątej rundzie zawodów serii Super GT w klasie GT500

Pozostała część artykułu pod najnowszym filmem z naszego kanału YouTube - zapraszamy do oglądania i głosowania na Wasze ulubione auta z zestawienia:

Honda NSX Concept-GT na torze SuzukaWersja wyścigowa została zbudowana w oparciu o koncepcyjną Hondę NSX i spełnia wszystkie wymagania na rok 2014 stawiane samochodom klasy GT500 przez japońskie stowarzyszenie Japan Automobile Federation.
Honda NSX Concept-GT na torze SuzukaŹródłem napędu jest czterocylindrowy, turbodoładowany silnik benzynowy o pojemności skokowej 2 litrów. Rzędowa jednostka montowana centralnie została wyposażona w bezpośredni wtrysk paliwa i współpracuje z układem hybrydowym.
Honda NSX Concept-GT na torze SuzukaZgodnie z obowiązującymi przepisami, auto otrzymało poszerzone nadwozie, ogromne skrzydło tylne, obniżone zawieszenie, elementy poszycia nadwozia wykonane z włókna węglowego oraz lekkie obręcze kół z oponami Bridgestone Potenza.

Zanim przejdziesz dalej - może chcesz dołączyć do najlepszej grupy na Facebooku, gdzie doradzamy sobie nawzajem, jakie auta warto kupić, a które należy omijać? Zapraszamy!

Honda NSX Concept-GT na torze SuzukaPrezentując kolejne wcielenia modelu NSX, Honda podsyca zainteresowanie mediów seryjną wersją, która wejdzie do sprzedaży w 2015 roku.

KOMENTARZE