Honda Civic Type R - będą testy na torze Nurburgring

Honda Civic Type R - będą testy na torze Nurburgring

Honda Civic Type R - będą testy na torze Nurburgring

dat/articles/2013-03/honda-civic-type-r-beda-testy-na-torze-nurburgring-278.jpg
Inżynierowie z Japonii zamierzają zaprezentować nowego Civika Type R, który ma mieć moc ponad 265 KM

Pozostała część artykułu pod najnowszym filmem z naszego kanału YouTube - zapraszamy do oglądania i głosowania na Wasze ulubione auta z zestawienia:

Honda Civic Type R - będą testy na torze NurburgringHonda postanowiła zdobyć tor Nurburgring w segmencie gorących Hatchbacków. W tym celu zamierza jeszcze w tym roku rozpocząć serię testów nowego Civika Type R. Na razie rekord należy do Renault Megane RS Trophy, które pokonało 20-kilometrową pętlę w czasie 8 minut i niecałych ośmiu sekund.
Honda Civic Type R - będą testy na torze NurburgringAby to osiągnąć inżynierowie zamontują w najszybszym Civicu czterocylindrowy turbodoładowany silnik o pojemności 1.6 lub 2.0, który według słów Dave'a Hodgettsa z brytyjskiego oddziału Hondy będzie miał ponad 265 KM mocy, ale cel to osiągnięcie 300 KM.
Honda Civic Type R - będą testy na torze NurburgringCivic Type R ma być wyposażony w mechanizm różnicowy o zwiększonym tarciu wewnętrznym oraz skrętne tylne koła. Trzymamy kciuki za przyszłego króla toru Nurburging!

KOMENTARZE