Ford Transit Courier - zaprezentowany w Birmingham

Ford Transit Courier - zaprezentowany w Birmingham

Ford Transit Courier - zaprezentowany w Birmingham

dat/articles/2013-04/ford-transit-courier-zaprezentowany-w-birmingham-341.jpg
Na targach samochodów użytkowych w Birmingham Ford prezentuje swoje najmniejsze dziecko z gamy Transitów - Couriera

Pozostała część artykułu pod najnowszym filmem z naszego kanału YouTube - zapraszamy do oglądania i głosowania na Wasze ulubione auta z zestawienia:

Ford Transit Courier - zaprezentowany w BirminghamNowy Courier jest produkowany na płycie podłogowej Fiesty. Ma za zadanie dostarczać niewielkie ładunki na terenie miasta. Stylistyką nawiązuje do reszty modelowej Forda. Do przestrzeni ładunkowej można dostać się za pomocą bocznych przesuwanych drzwi.
Ford Transit Courier - zaprezentowany w BirminghamPojemność ładunkowa nowego Couriera ma być jego największym atutem. Objętość przestrzeni bagażowej to około 2,3 m3. Ładowność to 660 kg. Producent przekonuje, że spokojnie zmieści się europaleta. Ford ma zaledwie 4160 mm długości.
Ford Transit Courier - zaprezentowany w BirminghamPod maską Couriera producent proponuje 3 jednostki napędowe. 1,5 i 1,6-litrowy diesel Duratorq TDCi o mocy 75 KM i 95 KM oraz benzynowy silnik jednolitrowy trzycylindrowy EcoBoost generujący 100 KM. Wszystkie będą wyposażone w funkcję Start-Stop.

Zanim przejdziesz dalej - może chcesz dołączyć do najlepszej grupy na Facebooku, gdzie doradzamy sobie nawzajem, jakie auta warto kupić, a które należy omijać? Zapraszamy!

Ford Transit Courier - zaprezentowany w BirminghamNowy Transit Courier ma pojawić się w sprzedaży wiosną 2014 roku. Ciekawe, jak producent wyceni najnowszego Forda. Na rynku w tej klasie aut użytkowych konkurencja jest spora: VW Caddy, Citroen Berlingo, Renault Kangoo czy Peugeot Partner.

KOMENTARZE