Ford Ecosport - crossover debiutuje w Genewie

Ford Ecosport - crossover debiutuje w Genewie

Ford Ecosport - crossover debiutuje w Genewie

dat/articles/2013-03/ford-ecosport-crossover-debiutuje-w-genewie-282.jpg
Z okazji targów motoryzacyjnych odbywających się w Genewie Ford pokazuje europejską wersję Ecosporta

Pozostała część artykułu pod najnowszym filmem z naszego kanału YouTube - zapraszamy do oglądania i głosowania na Wasze ulubione auta z zestawienia:

Ford Ecosport - crossover debiutuje w GenewieKonkurencja w segmencie crossoverów jest coraz większa. Ford musi stawić czoła takim samochodom jak Reanult Captur czy Opel Mokka. Ecosport będzie oferowany na wszystkich kontynentach, zatem designerzy tak zaprojektowali nadwozie, aby podobało się na całym globie. Z tej perspektywy wygląda całkiem apetycznie.
Ford Ecosport - crossover debiutuje w GenewieW Europie klienci będą mogli nabyć Forda Ecosport z silnikiem benzynowym 1.0 ecoboost, dysponującym mocą 125 KM. Drugi motor to 1,5-litrowa jednostka wysokoprężna generująca 90 lub 110 KM. Auto ma niespotykanie wysoki przód z grillem godnym transformatora - ciekawe, jaki taki kloc może mieć współczynnik oporu powietrza?
Ford Ecosport - crossover debiutuje w GenewieFord Ecosport w polskich salonach ma się pojawić na przełomie roku. Klienci pokochali samochody z tego segmentu, więc jeżeli cena będzie dobrze skonfigurowana, nowy crossover powinien odnieść sukces.

KOMENTARZE