Fiesta ST - rusza produkcja małego diabła

Fiesta ST - rusza produkcja małego diabła

Fiesta ST - rusza produkcja małego diabła

dat/articles/2013-02/fiesta-st-rusza-produkcja-malego-diabla-210.jpg
Ford rozpoczął produkcję nowej generacji sportowej Fiesty ST. Po raz pierwszy ten model osiąga "setkę" w 6,9 sekundy

Pozostała część artykułu pod najnowszym filmem z naszego kanału YouTube - zapraszamy do oglądania i głosowania na Wasze ulubione auta z zestawienia:

Fiesta ST - rusza produkcja małego diabłaW zakładach w Kolonii wyprodukowano pierwszą seryjną Fiestę ST nowej generacji. Stylistyka najnowszego produktu Forda jest bardzo ciekawa. Wyrazisty grill z przodu ze wzorem plastra miodu nadaje drapieżnego charakteru, tak samo jak tylny "dyfuzor". Smaku dodają także duże aluminiowe felgi.
Fiesta ST - rusza produkcja małego diabłaNową Fiestę ST zaprojektował Ford Team RS. Jej serce to 1,6-litrowy silnik EcoBoost, dysponujący mocą 182 KM i momentem obrotowym 240 Nm. Ford przyspiesza do 100 km/h w czasie poniżej 7 sekund. Prędkość maksymalna to 220 km/h. Średnie spalanie - tylko 5,9 litra benzyny na 100 km.
Fiesta ST - rusza produkcja małego diabłaStylistyka wewnątrz jest również odpowiednio agresywna. Ford Fiesta ST ma sportowe fotele Recaro, aluminiowe nakładki pedałów i wykończenie drążka zmiany biegów. Standardowo Ford będzie wyposażony w technologię MyKey i system komunikacji SYNC z funkcją Emergency Assistance.

Zanim przejdziesz dalej - może chcesz dołączyć do najlepszej grupy na Facebooku, gdzie doradzamy sobie nawzajem, jakie auta warto kupić, a które należy omijać? Zapraszamy!

Fiesta ST - rusza produkcja małego diabłaCeny w Polsce nie są jeszcze znane, ale znając zamiłowanie importera Forda do promocji spodziewamy się, że najnowsza Fiesta ST będzie do nabycia za rozsądne pieniądze.

KOMENTARZE