Ducati Hyperstrada - nowy włoski jednoślad

Ducati Hyperstrada - nowy włoski jednoślad

Ducati Hyperstrada - nowy włoski jednoślad

dat/articles/2013-02/ducati-hyperstrada-nowy-wloski-jednoslad-212.jpg
Ducati to jeden z najbardziej doświadczonych europejskich producentów motocykli. Właśnie wprowadza swój nowy model pod nazwą Hyperstrada

Pozostała część artykułu pod najnowszym filmem z naszego kanału YouTube - zapraszamy do oglądania i głosowania na Wasze ulubione auta z zestawienia:

Ducati Hyperstrada - nowy włoski jednośladDucati Hyperstrada to kwintesencja włoskiego temperamentu i designu. Włoskie motocykle zawsze miały ciekawy styl, a w tym modelu możemy zauważyć wiele nawiązań do Multistrady czy Hypermotard-a.
Ducati Hyperstrada - nowy włoski jednośladDucati wyposażone będzie w nienajwiększy silnik o pojemności 0,821 litra, generujący moc 110 KM przy 9250 obr./min. Moment obrotowy na poziomie 89 Nm powinien wystarczyć do płynnego i emocjonującego przyspieszania.
Ducati Hyperstrada - nowy włoski jednośladHyperstrada nie jest ciężkim motocyklem. Jego waga to 205 kg, pojemność baku wynosi 16 litrów. Ducati wyposażone będzie w system Ride-By-Wire, 8-stopniową kontrolę trakcji czy system ABS. O skuteczność hamowania dbają hamulce firmy Brembo. Elektronika ma trzy tryby pracy: Urban, Touring i Sport.

Zanim przejdziesz dalej - może chcesz dołączyć do najlepszej grupy na Facebooku, gdzie doradzamy sobie nawzajem, jakie auta warto kupić, a które należy omijać? Zapraszamy!

Ducati Hyperstrada - nowy włoski jednośladDucati nie jest tanią pozycją. W naszym kraju podstawowa wersja ma kosztować około 55 tysięcy złotych. Kto chce się wyróżniać - musi płacić.

KOMENTARZE
ZOBACZ WIĘCEJ NA TEN TEMAT