Dacia Logan MCV - debiutuje w Genewie

Dacia Logan MCV - debiutuje w Genewie

Dacia Logan MCV - debiutuje w Genewie

dat/articles/2013-03/dacia-logan-mcv-debiutuje-w-genewie-287.jpg
Rumuński producent, od kiedy wszedł do grupy Renault, próbuje nadgonić czas stracony podczas komunizmu. Teraz prezentuje nowego Logana MCV

Pozostała część artykułu pod najnowszym filmem z naszego kanału YouTube - zapraszamy do oglądania i głosowania na Wasze ulubione auta z zestawienia:

Dacia Logan MCV - debiutuje w GenewiePierwsza generacja Dacii nie była zbyt urodziwa. Następczyni jest bardziej dopracowana stylistycznie, lecz odbiło się to na pojemności. Mierzy teraz 4490 mm długości, a pojemność bagażnika zmniejszyła się z 700 do 573 litrów (przy złożonym 2 rzędzie siedzeń 1518 litrów wobec 2350 litrów poprzedniczki).
Dacia Logan MCV - debiutuje w GenewieRumuński producent przewidział w tym modelu do wyboru 3 jednostki napędowe. Benzynowe to 1,2-litrowy motor o mocy 75 KM oraz turbodoładowany trzycylindrowy silnik 0,9 litra generujący 90 KM. Taką samą moc ma jednostka wysokoprężna o pojemności 1,5 litra.
Dacia Logan MCV - debiutuje w GenewieDacia Logan MCV dostępna jest tylko z pięciobiegową przekładnią ręczną. Turbodoładowane jednostki mają tryb ECO, ograniczający zużycie paliwa, natomiast podstawową jednostkę napędową 1.2 będziemy mogli nabyć z fabryczną instalacją LPG.

Zanim przejdziesz dalej - może chcesz dołączyć do najlepszej grupy na Facebooku, gdzie doradzamy sobie nawzajem, jakie auta warto kupić, a które należy omijać? Zapraszamy!

Dacia Logan MCV - debiutuje w GenewieW środku Dacia Logan MCV również zyskała na jakości, funkcjonalności i styu. Wewnątrz znajdziemy m.in. system multimedialny z 7-calowym wyświetlaczem LCD, Bluetooth, system wspomagania parkowania tyłem czy Port USB.

KOMENTARZE