Dacia Logan II - taniość w nowej odsłonie

Dacia Logan II - taniość w nowej odsłonie

Dacia Logan II - taniość w nowej odsłonie

dat/articles/2013-02/dacia-logan-ii-taniosc-w-nowej-odslonie-220.jpg
Renault Polska pod koniec miesiąca wprowadzi do sprzedaży nowego Logana. I wiecie co? Ta Dacia jest całkiem ładna!

Pozostała część artykułu pod najnowszym filmem z naszego kanału YouTube - zapraszamy do oglądania i głosowania na Wasze ulubione auta z zestawienia:

Dacia Logan II - taniość w nowej odsłonieNowa Dacia Logan wydoroślała, a jej design jest teraz zgodny z najnowszymi europejskimi standardami. Grill oraz przednie lampy nabrały wyrazistości i trochę udają, że pochodzą z Volkswagena. Tył samochodu wraz z linią boczna jest zgrabny i może się podobać. Naprawdę!
Dacia Logan II - taniość w nowej odsłonieRumuńskie auto dostępne będzie w trzech wersjach wyposażeniowych: Access, Ambiance i Laureate. W standardzie Logan dostępny jest z systemem ESC, 4 poduszkami powietrznymi, mocowaniem ISOFIX czy pasami bezpieczeństwa z ogranicznikami napięcia, zapewniającymi większą ochronę klatki piersiowej kierowcy i pasażera.
Dacia Logan II - taniość w nowej odsłonieWewnątrz Dacia oferuje sporo miejsca nawet dla 5-ciu osób. Bagażnik ma 510 litrów pojemności. Logan urósł w stosunku do swojego poprzednika: ma teraz 4346 mm długości i 1733 mm szerokości. Rozstaw osi pozostał niezmieniony i wynosi 2634 mm. Podstawowa wersja ma kosztować zaledwie 28 900 złotych!

Zanim przejdziesz dalej - może chcesz dołączyć do najlepszej grupy na Facebooku, gdzie doradzamy sobie nawzajem, jakie auta warto kupić, a które należy omijać? Zapraszamy!

Dacia Logan II - taniość w nowej odsłonieDacia Logan może być wyposażona w multimedialny system Media Nav z 7-calowym ekranem dotykowym, system wspomagania parkowania tyłem czy nawigację. W zależności od tego, którą wersję wybierzemy, rzeczy te będą dostępne w cenie samochodu lub jako opcja.
Dacia Logan II - taniość w nowej odsłonieLogana będziemy mogli kupić z silnikiem benzynowym 1.2 16V w wersji 75-konnej lub TCe 90 KM. Alternatywą dla tego motoru będzie jednostka wysokoprężna 1.5 dCi o mocy 75 lub 90 KM. Oszczędni klienci będą mogli zdecydować się na wersję zasilaną LPG. W Polsce Dacia dostępna będzie z 3-letnią gwarancją lub 100 000 km przebiegu.

KOMENTARZE