Citroen DS Wild Rubis - koncepcyjny crossover

Citroen DS Wild Rubis - koncepcyjny crossover

Citroen DS Wild Rubis - koncepcyjny crossover

dat/articles/2013-04/citroen-ds-wild-rubis-koncepcyjny-crossover-342.jpg
Francuski producent ma swoją linię premium i sygnuje ją znaczkiem DS. Do gamy modelowej zamierza dołączyć crossovera Wild Rubis

Pozostała część artykułu pod najnowszym filmem z naszego kanału YouTube - zapraszamy do oglądania i głosowania na Wasze ulubione auta z zestawienia:

Citroen DS Wild Rubis - koncepcyjny crossoverJuż niebawem na targach Auto China w Szanghaju Citroen ma zamiar zaprezentować swój najnowszy koncepcyjny model DS Wild Rubis. Jak widać Citroen zamierza umieścić swój model gdzieś pomiędzy Subaru Forsterem czy Mitsubishi Outlanderem a BMW X3 i Audi Q3.
Citroen DS Wild Rubis - koncepcyjny crossoverNowy model prezentuje się wyśmienicie. Citroen DS Wild Rubis wygląda agresywnie, a zarazem dostojnie. Ma ostre rysy i dużo przetłoczeń na karoserii. Dodatkowego blasku dodają duże obręcze z aluminium oraz różne dodatki w kolorze srebrnym.
Citroen DS Wild Rubis - koncepcyjny crossoverNa razie nie mamy informacji jak będzie wyglądało wnętrze. Liczymy na to że będzie równie intrygujące jak stylistyka zewnętrzna. Z niecierpliwością czekamy na debiut w Szanghaju.

KOMENTARZE