Citroen DS 3 WRC - nowe barwy na sezon 2015

Citroen DS 3 WRC - nowe barwy na sezon 2015

Citroen DS 3 WRC - nowe barwy na sezon 2015

dat/articles/2015-01/citroen-ds-3-wrc-nowe-barwy-na-sezon-2015-504.jpg

Rajdowy zespół Citroën Total Abu Dhabi WRT pokazał swojego DS 3 WRC w nowych barwach na sezon 2015. W taki sposób zostanie upamiętniona 60 rocznica zaprezentowania modelu DS

Pozostała część artykułu pod najnowszym filmem z naszego kanału YouTube - zapraszamy do oglądania i głosowania na Wasze ulubione auta z zestawienia:

Citroen DS 3 WRC - nowe barwy na sezon 2015Pokazany światu podczas wystawy Paris Motor Show w 1955 roku Citroën DS obchodzi swoje 60 urodziny. Zespół Citroën Abu Dhabi WRT w ramach uczczenia rocznicy przedstawił nowe barwy DS 3 WRC. Citroen w nowym malowaniu, biało-czerwono-złotym, wzbogaconym o dużych rozmiarów napis "60" umieszczony w tylnej części nadwozia, zadebiutuje na odcinkach rajdu Monte Carlo.
Citroen DS 3 WRC - nowe barwy na sezon 2015Wraz z początkiem sezonu Rajdowych Mistrzostw Świata, do zespołu Citroena dołączy dwóch nowych partnerów. Pierwszym będzie Certina, oficjalny dostawca urządzeń do pomiaru czasów w rajdach WRC od 2013 roku. Logo będzie obecne na karoserii aut oraz kombinezonach zawodników a kierowcy: Szejk Khalid Al Qassimi, Kris Meeke i Mads Ostberg będą nosić zegarki tej marki.
Citroen DS 3 WRC - nowe barwy na sezon 2015Drugim partnerem będzie firma Sparco mocno zakorzeniona w sportach motorowych. Od wielu lat Sparco zajmuje się dostarczaniem wyposażenia zarówno do aut rajdowych jak i wyścigowych. Sparco będzie partnerem nie tylko w serii WRC ale również WTCC, będzie wspierała zmagania w mistrzostwach zawodników prywatnych związanych z marką Citroen.

Zanim przejdziesz dalej - może chcesz dołączyć do najlepszej grupy na Facebooku, gdzie doradzamy sobie nawzajem, jakie auta warto kupić, a które należy omijać? Zapraszamy!

Citroen DS 3 WRC - nowe barwy na sezon 2015"Jesteśmy bardzo zadowoleni, że tak prestiżowi partnerzy jak Certina i Sparco będą dzielić naszą pasję i zdecydowali się wnieść swoje wsparcie". Mamy nadzieję z powodzeniem bronić ich barw, zarówno na tych najpiękniejszych jak i najtrudniejszych trasach na całej naszej planecie" - powiedział Yves Matton, szef zespołu Citroën Racing.

KOMENTARZE