Citroen C4 Picasso - debiutuje w polskich salonach

Citroen C4 Picasso - debiutuje w polskich salonach

Citroen C4 Picasso - debiutuje w polskich salonach

dat/articles/2013-06/citroen-c4-picasso-debiutuje-w-polskich-salonach-379.jpg
Nowy model Citroena ma pojawić się na przełomie czerwca i lipca. Bazować będzie na czterech wersjach wyposażenia i czterech jednostkach napędowych

Pozostała część artykułu pod najnowszym filmem z naszego kanału YouTube - zapraszamy do oglądania i głosowania na Wasze ulubione auta z zestawienia:

Citroen C4 Picasso - debiutuje w polskich salonachNowy Picasso debiutuje w czterech wersjach wyposażeniowych (Attraction, Seduction, Intensive i Exclusive). Już w najniższej wersji wyposażony będzie w tablet dotykowy 7" z którego będzie można sterować m.in. klimatyzacją, systemem audio i telefonem. Drugi ekran 12" służy do wyświetlania informacji dotyczących jazdy.
Citroen C4 Picasso - debiutuje w polskich salonachC4 Picasso oparte będzie na platformie modułowej EMP2. Do wyboru będziemy mieli cztery silniki: 2 benzynowe 1.6 VTi oraz THP (120 KM i 155 KM) oraz 2 jednostki wysokoprężne o tej samej pojemności 1.6 HDi (90 KM i 115 KM). Pod koniec 2013 roku ma być wprowadzona 2-litrowa jednostka o mocy 150 KM.
Citroen C4 Picasso - debiutuje w polskich salonachNowy Citroen C4 Picasso wyposażony będzie w liczne systemy bezpieczeństwa takie jak aktywny regulator prędkości, system kontroli martwego pola, aktywne pasy bezpieczeństwa współpracujące z dostępnym opcjonalnie systemem AFIL II generacji.

Zanim przejdziesz dalej - może chcesz dołączyć do najlepszej grupy na Facebooku, gdzie doradzamy sobie nawzajem, jakie auta warto kupić, a które należy omijać? Zapraszamy!

Citroen C4 Picasso - debiutuje w polskich salonachDebiutujący Citroen C4 Picasso dostępny będzie z systemem eTouch, który zapewnia połączenie alarmowe z assistance i przekazuje lokalizację pojazdu. Ceny nowego modelu z silnikiem 1.6 120 KM zaczynają się od 59 900 zł.

KOMENTARZE