Chevrolet - w ofercie samochody dla oszczędnych

Chevrolet - w ofercie samochody dla oszczędnych
W dobie drogiego paliwa najlepiej mieć samochód z instalacją LPG. Chevrolet wychodzi naprzeciw swoim klientom oferując modele Cruze i Orlando z fabrycznym gazem

Chevrolet - w ofercie samochody dla oszczędnychZa symboliczną złotówkę będzie można doposażyć Chevroleta Cruze i Orlando w fabryczną instalację LPG. Ta oferta jest dla samochodów z silnikiem o pojemności 1,8 litra o mocy 122 KM.
Chevrolet - w ofercie samochody dla oszczędnychCruz w wersji LS+ wyposażony między innymi w klimatyzację ABS, ESC, system kontroli trakcji i 6 poduszek powietrznych ma kosztować 54 990 zł, natomiast większe Orlando w wersji z instalacją LPG ma kosztować 64 990 zł.
Chevrolet - w ofercie samochody dla oszczędnychProducent zapewnia, że samochody z instalacją LPG zachowują wszystkie przywileje wynikające z postanowień gwarancji czyli 2 lata bez limitu kilometrów lub 3 lata z limitem do 100 000 kilometrów.
Chevrolet - w ofercie samochody dla oszczędnychSamochody na gaz z pewnością są dobrą alternatywą dla innych rodzajów paliw, do tego są ekologiczne i bardziej oszczędne a przy regularnym serwisowaniu będą służyć przez wiele lat.
KOMENTARZE
Ładuję komentarze...
ZOBACZ WIĘCEJ NA TEN TEMAT