Chevrolet Silverado High Country w nowej wersji

Chevrolet Silverado High Country w nowej wersji

Chevrolet Silverado High Country w nowej wersji

dat/articles/2013-05/chevrolet-silverado-high-country-w-nowej-wersji-367.jpg
W Stanach Zjednoczonych samochody typu pick-up są bardzo popularne. Żeby sprostać wymaganiom dużej konkurencji Chevrolet wypuszcza wersję High Country

Pozostała część artykułu pod najnowszym filmem z naszego kanału YouTube - zapraszamy do oglądania i głosowania na Wasze ulubione auta z zestawienia:

Chevrolet Silverado High Country w nowej wersjiChevrolet Silverado w wersji High Country dostępny będzie tylko w wersji Crew Cab czyli z podwójną kabiną. Zmiany, które wprowadza producent widoczne są nie tylko wewnątrzm ale i na zewnątrz pojazdu.
Chevrolet Silverado High Country w nowej wersjiZ zewnątrz nowe Silverado High Country wyróżniać się będzie chromowanymi dodatkami takimi jak grill, listwy boczne, nakładki lusterek czy klamki. Uroku mają dodawać również potężne 20-calowe aluminiowe felgi z oponami o rozmiarze 275/55 R20.
Chevrolet Silverado High Country w nowej wersjiWewnątrz High Country znajdziemy brązową skórzaną tapicerkę, podgrzewane i wentylowane przednie fotele, system multimedialny Chevrolet MyLink wyposażony w 8-calowy dotykowy wyświetlacz oraz nagłośnienie firmy Bose.

Zanim przejdziesz dalej - może chcesz dołączyć do najlepszej grupy na Facebooku, gdzie doradzamy sobie nawzajem, jakie auta warto kupić, a które należy omijać? Zapraszamy!

Chevrolet Silverado High Country w nowej wersjiChevrolet do napędu tego woła roboczego użył silnika V8 Ecotec 3 o pojemności 5,3-litra i mocy 355 KM. Dla wybrednych będzie można zamówić jednostkę 6,2 litra. Czy rzeczywiście Amerykańscy farmerzy używają takich aut do pracy w ternie ?

KOMENTARZE
ZOBACZ WIĘCEJ NA TEN TEMAT