Chevrolet Camaro Z/28 - Moc jest w Nowym Jorku

Chevrolet Camaro Z/28 - Moc jest w Nowym Jorku
Chevrolet postanowił zaprezentować wersje specjalną Chevroleta Camaro Z/28 na targach motoryzacyjnych w Nowym Jorku

Chevrolet Camaro Z/28 - Moc jest w Nowym JorkuAmerykański producent postanowił, że wersję limitowaną zbuduje głównie z myślą o zabawie na torze. Widzimy, że nowy Chevrolet Camaro Z/28 wyposażony jest w niezwykle filigranowe, 19-calowe, aluminiowe felgi wraz z oponami Pirelli PZero Trofeo R.
Chevrolet Camaro Z/28 - Moc jest w Nowym JorkuNa zewnątrz Camaro Z/28 otrzymało kilka nowych dodatków, które nadają jeszcze większej agresywności temu modelowi. Mamy tutaj poszerzone progi, nowe listwy progowe, przedni splitter, tylny dyfuzor, spojler oraz cztery końcówki układu wydechowego.
Chevrolet Camaro Z/28 - Moc jest w Nowym JorkuWe wnętrzu także zaszło kilka istotnych zmian. Przede wszystkim Camaro otrzymało nowe fotele Recaro, kierownicę spłaszczoną od dołu, aluminiowe dodatki i zmienioną tylną kanapę. Całość tworzy naprawdę sportową kompozycję.
Chevrolet Camaro Z/28 - Moc jest w Nowym JorkuNajważniejsze jest jednak napęd Z/28. Chevrolet wyposażył swoją wyścigówkę w 7-litrową jednostkę V8 posiadającą moc ponad 500 KM i moment obrotowy o wartości 637 Nm. Do przeniesienia napędu służy 6-biegowa przekładnia Tremec.
KOMENTARZE
Ładuję komentarze...
ZOBACZ WIĘCEJ NA TEN TEMAT