Chevrolet Camaro Z/28 - Moc jest w Nowym Jorku

Chevrolet Camaro Z/28 - Moc jest w Nowym Jorku

Chevrolet Camaro Z/28 - Moc jest w Nowym Jorku

dat/articles/2013-03/chevrolet-camaro-z28-moc-jest-w-nowym-jorku-316.jpg
Chevrolet postanowił zaprezentować wersje specjalną Chevroleta Camaro Z/28 na targach motoryzacyjnych w Nowym Jorku

Pozostała część artykułu pod najnowszym filmem z naszego kanału YouTube - zapraszamy do oglądania i głosowania na Wasze ulubione auta z zestawienia:

Chevrolet Camaro Z/28 - Moc jest w Nowym JorkuAmerykański producent postanowił, że wersję limitowaną zbuduje głównie z myślą o zabawie na torze. Widzimy, że nowy Chevrolet Camaro Z/28 wyposażony jest w niezwykle filigranowe, 19-calowe, aluminiowe felgi wraz z oponami Pirelli PZero Trofeo R.
Chevrolet Camaro Z/28 - Moc jest w Nowym JorkuNa zewnątrz Camaro Z/28 otrzymało kilka nowych dodatków, które nadają jeszcze większej agresywności temu modelowi. Mamy tutaj poszerzone progi, nowe listwy progowe, przedni splitter, tylny dyfuzor, spojler oraz cztery końcówki układu wydechowego.
Chevrolet Camaro Z/28 - Moc jest w Nowym JorkuWe wnętrzu także zaszło kilka istotnych zmian. Przede wszystkim Camaro otrzymało nowe fotele Recaro, kierownicę spłaszczoną od dołu, aluminiowe dodatki i zmienioną tylną kanapę. Całość tworzy naprawdę sportową kompozycję.

Zanim przejdziesz dalej - może chcesz dołączyć do najlepszej grupy na Facebooku, gdzie doradzamy sobie nawzajem, jakie auta warto kupić, a które należy omijać? Zapraszamy!

Chevrolet Camaro Z/28 - Moc jest w Nowym JorkuNajważniejsze jest jednak napęd Z/28. Chevrolet wyposażył swoją wyścigówkę w 7-litrową jednostkę V8 posiadającą moc ponad 500 KM i moment obrotowy o wartości 637 Nm. Do przeniesienia napędu służy 6-biegowa przekładnia Tremec.

KOMENTARZE
ZOBACZ WIĘCEJ NA TEN TEMAT