Chcesz pojechać do Hyundai Motorstudio?

Chcesz pojechać do Hyundai Motorstudio?

Chcesz pojechać do Hyundai Motorstudio?

dat/articles/2018-12/chcesz-pojechac-do-hyundai-motorstudio-634.jpg

Wybierasz Seul, Pekin czy Moskwę? Wystarczy, że obejrzysz jeden film, a potem pokażesz, jak rozwijasz swój talent i odkrywasz nowe zdolności, a może to właśnie Ciebie jury konkursu wyłoni jako zwycięzcę. Każdy ma szansę i na pewno warto spróbować!

Pozostała część artykułu pod najnowszym filmem z naszego kanału YouTube - zapraszamy do oglądania i głosowania na Wasze ulubione auta z zestawienia:

Czy chcesz pojechać do Hyundai Motorstudio? 

Hyundai Motorstudio to nie jest ani program telewizyjny, ani wirtualna rzeczywistość - to prawdziwe, fizyczne miejsca, w których można interaktywnie obcować z produktami i wizją marki Hyundai.

Chcesz pojechać do Hyundai Motorstudio?

Są to także ośrodki kultury, ponieważ organizuje się w nich wydarzenia i wystawy. Pierwsze Hyundai Motorstudio powstało w Seulu w 2017 roku, potem dołączyły kolejne: w Pekinie, Moskwie, Goyang (Korea Południowa). Do dzisiaj studia te odwiedziło aż 3,6 miliona osób.

Chcesz pojechać do Hyundai Motorstudio?

A gdzie ten konkurs?

Już piszemy!

Aby wygrać wycieczkę do Hyundai Motostudio w konkursie "Explore the Possibilities", najpierw trzeba obejrzeć film o odkrywaniu wciąż na nowo swoich umiejętności. Oto ten film:

…a potem opublikować na swoim koncie na Instagramie post, pokazując w nim, w jaki sposób odkrywasz ciągle na nowo swoje talenty.

Zadanie wydaje się banalne, ale trafienie w gust i zapatrywania jury konkursu to prawdziwe wyzwanie. Zwycięzcy konkursu zostaną ogłoszeni po 28 stycznia 2019 roku.

Strona konkursu: http://www.hyundaimotorstudio.co.kr/en

KOMENTARZE