Carmageddon Rally - przeżyj przygodę życia

Carmageddon Rally - przeżyj przygodę życia

Carmageddon Rally - przeżyj przygodę życia

dat/articles/2015-01/carmageddon-rally-przezyj-przygode-zycia-506.jpg
Z przyjemnością obejmujemy patronat medialny nad wyjątkową imprezą dla odważnych i żądnych wrażeń podróżników. Jesteście gotowi, by podjąć wyzwanie?

Pozostała część artykułu pod najnowszym filmem z naszego kanału YouTube - zapraszamy do oglądania i głosowania na Wasze ulubione auta z zestawienia:

Carmageddon Rally - przeżyj przygodę życiaJeśli twoim marzeniem jest wzięcie udziału w Gumball Rally, ale akurat chwilowo nie jesteś właścicielem Lamborghini czy Ferrari, to CARMAGEDDON RALLY jest imprezą właśnie dla Ciebie. To niezwykle emocjonująca i pełna spontanicznych niespodzianek wyprawa w aucie, które musi mieć minimum 20 lat.

Trasa prowadzi z Polski przez Czechy, Austrię, Słowację, Węgry, Ukrainę, Litwę oraz Łotwę, a wszystko to dzieje się w czasie 5 dni. Wspaniałe krajobrazy oraz dużo nietypowych zadań do zrealizowania - gwarantowane. Niemniej rdzenną czynnością, wymaganą podczas CARMAGEDDON RALLY, będzie jazda. Codziennie do przejechania: od 550 do 750 km.
Carmageddon Rally - przeżyj przygodę życiaCARMAGEDDON RALLY to nie wyścig. Nie chodzi o szybkość, ale o umiejętności i kreatywność. Codzienny plan podróży będą urozmaicały ciekawe i angażujące zadania, za wykonanie których zawodnicy otrzymają punkty. Podczas wieczornego podsumowania dnia będzie wyłaniany lider etapu. Nie będzie czasu się nudzić!

Zanim przejdziesz dalej - może chcesz dołączyć do najlepszej grupy na Facebooku, gdzie doradzamy sobie nawzajem, jakie auta warto kupić, a które należy omijać? Zapraszamy!

Carmageddon Rally - przeżyj przygodę życiaZanim rozpoczniesz udział w CARMAGEDDON RALLY, użyj wyobraźni. Wykorzystaj swoje ukryte talenty oraz kreatywność, prezentując na starcie swój przerobiony bolid! Pamiętaj, że auto musi mieć minimum 20 lat. Postaw na oryginalny wygląd swojej maszyny, pokaż wszystkim, jak jest wyjątkowa!

Jeżeli z dystansem i rozbawieniem patrzysz na imprezy, których głównym tematem jest lans w luksusowych brykach, to CARMAGEDDON RALLY jest właśnie dla ciebie! Tu nie chodzi o kasę i szpan, tylko o dystans do samego siebie, humor i dobrą zabawę.
Carmageddon Rally - przeżyj przygodę życiaWięcej informacji odnośnie imprezy CARMAGEDDON RALLY: dokładnych zasad, kosztów udziału, terminów, nagród i gwarantowanej porcji fanu możecie zasięgnąć na facebookowym profilu CARMAGEDDON RALLY. To jak, jesteście gotowi?

KOMENTARZE
ZOBACZ WIĘCEJ NA TEN TEMAT