Cadillac ELR - oficjalne zdjęcia

Cadillac ELR - oficjalne zdjęcia

Cadillac ELR - oficjalne zdjęcia

dat/articles/2013-02/cadillac-elr-oficjalne-zdjecia-253.jpg
Koncern z USA na targach w Detroit pokazał swoje najnowsze dziecko Cadillaca ELR. Nie odbyła się tylko prezentacja środka samochodu

Pozostała część artykułu pod najnowszym filmem z naszego kanału YouTube - zapraszamy do oglądania i głosowania na Wasze ulubione auta z zestawienia:

Cadillac ELR - oficjalne zdjęciaELR bazuje na modelu Chevrolet Volt. Oba samochody napędzaa benzynowa jednostka 1.4 litra wraz z napędem elektrycznym. Cadillac dysponuje łącznie 207 KM mocy i momentem obrotowym 400 Nm. Prędkość maksymalna została ograniczona do 161 km/h, a maksymalny zasięg to 470 km.
Cadillac ELR - oficjalne zdjęciaWe wnętrzu Cadillaca znajdziemy zestaw multimedialny z 8-calowym wyświetlaczem, podświetlenie LED-owe w drzwiach i desce rozdzielczej, cyfrowe zegary wysokiej rozdzielczości. ELR ma być wyposażony w skórzaną tapicerkę oraz wykończenie z drewna lub włókna węglowego.
Cadillac ELR - oficjalne zdjęciaCadillac wygląda elektryzująco, nisko poprowadzona linia boczna nadwozia nadaje ELR drapieżnego wyglądu. Produkcja ma ruszyć na początku przyszłego roku. Szacuje się, że aby stać się właścicielem tego auto będziemy musieli przygotować około 55 000 USD.

KOMENTARZE
ZOBACZ WIĘCEJ NA TEN TEMAT