Buick LaCrosse - debiutuje na targach motoryzacyjnych

Buick LaCrosse - debiutuje na targach motoryzacyjnych

Buick LaCrosse - debiutuje na targach motoryzacyjnych

dat/articles/2013-04/buick-lacrosse-debiutuje-na-targach-motoryzacyjnych-321.jpg
Buick to producent niezbyt popularny w Europie. W Stanach jest obecny od 1903 roku. Właśnie prezentuje LaCrosse po liftingu

Pozostała część artykułu pod najnowszym filmem z naszego kanału YouTube - zapraszamy do oglądania i głosowania na Wasze ulubione auta z zestawienia:

Buick LaCrosse - debiutuje na targach motoryzacyjnychNowy Buick ma teraz przeprojektowane zderzaki oraz grill. Nowe oświetlenie przednie zostało wyposażone w technologię LED. Z tyłu LaCrosse wyróżnia dłuższa chromowaną tylna listwą wraz ze zmienionymi lampami.
Buick LaCrosse - debiutuje na targach motoryzacyjnychBiuck otrzymał szereg systemów poprawiających bezpieczeństwo takich jak: asystenta zmiany pasa ruchu, powiadamianie o pojeździe w martwym polu i o nadjeżdżającym samochodzie podczas cofania. Posiada również Safety Alert Seat, który wibruje fotelem i w ten sposób ostrzega przed kolizją.
Buick LaCrosse - debiutuje na targach motoryzacyjnychWewnątrz auto dostało nową konsolę centralną wraz z systemem multimedialnym Intellilink oraz poprawione fotele. Nowy Buick otrzymał pakiet Luxury, który obejmuje między innymi wykończenie kabiny skórzaną tapicerką z drewnem oraz sztucznym zamszem.

Zanim przejdziesz dalej - może chcesz dołączyć do najlepszej grupy na Facebooku, gdzie doradzamy sobie nawzajem, jakie auta warto kupić, a które należy omijać? Zapraszamy!

Buick LaCrosse - debiutuje na targach motoryzacyjnychBuick LaCrosse dostępny będzie z dwoma jednostkami napędowymi. Pierwsza z nich to 2,4-litrowy silnik o mocy 185 KM i momencie obrotowym 233 Nm, wspierana przez silnik elektryczny o mocy 15 KM i 107 Nm. Drugim motorem będzie V6 o pojemności 3,6 litra generujące 309 KM i 358 Nm.
Buick LaCrosse - debiutuje na targach motoryzacyjnychOba silniki będą współpracowały z 6-biegową automatyczną skrzynią. LaCrosse będzie dostępny z napędem na przednią oś lub 4x4. Dodatkowo ma być wyposażony w tempomat utrzymujący odległość przed poprzedzającym go samochodem.

KOMENTARZE
ZOBACZ WIĘCEJ NA TEN TEMAT