Bugatti Gangloff Concept - projekt Polaka

Bugatti Gangloff Concept - projekt Polaka

Bugatti Gangloff Concept - projekt Polaka

dat/articles/2013-01/bugatti-gangloff-concept-projekt-polaka-193.jpg
Paweł Czyżewski stworzył wizualizację koncepcyjnego modelu Bugatti Gangloff inspirowaną Bugatti Type 57 Atalante SC Coupe z 1938 roku

Pozostała część artykułu pod najnowszym filmem z naszego kanału YouTube - zapraszamy do oglądania i głosowania na Wasze ulubione auta z zestawienia:

Bugatti Gangloff Concept - projekt PolakaAutor prezentuje swoją wizję współczesnego supersamochodu, przemycając w niej akcenty stylistyczne ekskluzywnego Bugatti z lat 30. Z zewnątrz Bugatti Gangloff pokazuje muskularne przednie błotniki oraz masywny tył wraz z ostro poprowadzoną linią wlotów powietrza.
Bugatti Gangloff Concept - projekt PolakaBugatti Gangloff Concept wyposażony jest również w światła oparte o technologie LED. Wzdłuż płaszczyzny dachu niczym kręgosłup biegnie symetryczne linia, która dzieli tylną szybę podobnie jak w Bugatti Type 57 SC Atlantic.
Bugatti Gangloff Concept - projekt Polaka"W czasach komercyjnych śmieci i plastiku trudno jest znaleźć coś, co ma duszę i jest w stanie wycisnąć pozytywny ślad w sercu" - mówi Paweł Czyżewski.

KOMENTARZE
ZOBACZ WIĘCEJ NA TEN TEMAT