BMW Active Tourer - coraz bliżej premiery

BMW Active Tourer - coraz bliżej premiery

BMW Active Tourer - coraz bliżej premiery

dat/articles/2013-07/bmw-active-tourer-coraz-blizej-premiery-406.jpg
Choć niemiecki koncern nie potwierdził daty premiery tego modelu, prawdopodobnie nastąpi to jeszcze w tym roku. Nowe BMW ma wiele ciekawych rozwiązań, którym warto się przyjrzeć

Pozostała część artykułu pod najnowszym filmem z naszego kanału YouTube - zapraszamy do oglądania i głosowania na Wasze ulubione auta z zestawienia:

BMW Active Tourer - coraz bliżej premieryNajnowsze BMW Active Tourer ma być oparte najnowszej płycie podłogowej, która zadebiutuje także w nowym MINI w 2014 roku. Kolejną ciekawostką jest rezygnacja z tylnego napędu na rzecz przedniego z dołączaną tylną osią (wersja koncepcyjna).
BMW Active Tourer - coraz bliżej premieryWymiary nowego BMW Active Tourer to 4350 mm długości, 1834 mm szerokości oraz 1560 mm wysokości. Model ten kierowany jest do ludzi aktywnych a jego rozmiary pozwalają przewieźć sprzęt potrzebny do wypoczynku, sportu czy rekreacji.
BMW Active Tourer - coraz bliżej premieryPod maską wersji koncepcyjnej znajduje się hybryda plug-in współpracująca z silnikiem o pojemności 1,5 litra. Moc całkowita zestawu to około 190 KM co pozwala osiągnąć pierwszą setkę po 8 sekundach. BMW ma spalać średnio 2,5 litra benzyny na każde 100 km.

KOMENTARZE