BMW Active Tourer Concept

BMW Active Tourer Concept

BMW Active Tourer Concept

dat/articles/2012-09/bmw-active-tourer-concept-33.jpg
Pierwsze przednionapędowe BMW ujrzało w końcu światło dzienne

Pozostała część artykułu pod najnowszym filmem z naszego kanału YouTube - zapraszamy do oglądania i głosowania na Wasze ulubione auta z zestawienia:

BMW Active Tourer ConceptBezpośredni rywal Mercedesa klasy B bazuje na platformie UKL1, która znajdzie zastosowanie w przyszłym Mini i dostępna będzie z dwoma różnymi rozstawami osi. Pięciodrzwiowy hatchback BMW mierzy 4350 mm długości, 1834 mm szerokości i 1560 mm wysokości. Auto ma spory rozstaw osi, wynoszący 2670 mm.
BMW Active Tourer ConceptO ile wygląd nadwozia nie zmieni się mocno w modelu produkcyjnym, o tyle wnętrze będzie już wyraźnie różnić się od pięciodrzwiowego konceptu. Oczywiście, niektóre elementy zostaną zachowane.
BMW Active Tourer ConceptPod maską konceptu znalazł się nowy 3-cylindrowy silnik benzynowy z turbodoładowaniem i bezpośrednim wtryskiem paliwa, wspomagany przez silnik elektryczny, zamontowany przy tylnej osi. Akumulatory, z których pochodzi energia wprawiającą go w ruch, mogą być ładowane z gniazdka elektrycznego.

Zanim przejdziesz dalej - może chcesz dołączyć do najlepszej grupy na Facebooku, gdzie doradzamy sobie nawzajem, jakie auta warto kupić, a które należy omijać? Zapraszamy!

BMW Active Tourer ConceptMoc całego układu to 188 koni mechanicznych. Przyspieszenie od 0 do 100 km/h zajmuje auto poniżej 8 sekund, a prędkość maksymalna to 200 km/h. Co więcej, na samych bateriach auto potrafi przebyć dystans powyżej 30 km.

KOMENTARZE