BMW 3 GT - najnowsze dziecko z Bawarii

BMW 3 GT - najnowsze dziecko z Bawarii

BMW 3 GT - najnowsze dziecko z Bawarii

dat/articles/2013-02/bmw-3-gt-najnowsze-dziecko-z-bawarii--206.jpg
Pierwsze oficjalne zdjęcia młodszego brata modelu 5 GT pojawiły się w sieci. Prawdopodobnie zostanie on zaprezentowany na targach w Genewie

Pozostała część artykułu pod najnowszym filmem z naszego kanału YouTube - zapraszamy do oglądania i głosowania na Wasze ulubione auta z zestawienia:

BMW 3 GT - najnowsze dziecko z BawariiBMW 3 GT nawiązuje stylistyką do modelu 5 GT. Niestety, pojawiają się już wątpliwości co do design-u samochodu, który najprawdopodobniej nie wszystkim przypadnie do gustu. Ale skoro tęgie głowy z Monachium wymyśliły, że to się opłaca, to potencjalni nabywcy z pewnością już istnieją.
BMW 3 GT - najnowsze dziecko z BawariiPrzód nowego modelu jest taki sam jak w "zwykłej trójce". Tył BMW 3 GT jest ścięty i bagażnik otwiera się wraz z tylną szybą.
BMW 3 GT - najnowsze dziecko z BawariiKokpit Bmw 3 GT praktycznie pozostał bez zmian w stosunku do sedana czy kombi. Jednak ze względu na opadającą linię dachu, z tyłu zapewne ubędzie sporo miejsca nad głowami jadących.

Zanim przejdziesz dalej - może chcesz dołączyć do najlepszej grupy na Facebooku, gdzie doradzamy sobie nawzajem, jakie auta warto kupić, a które należy omijać? Zapraszamy!

BMW 3 GT - najnowsze dziecko z BawariiBmw na razie nie podało żadnych szczegółów na temat wyposażenia czy gamy silników. Podejrzewamy, że będzie niewiele zmian w jednostkach napędowych. Z ciekawością czekamy na oficjalne dane z Monachium.

KOMENTARZE