Bartłomiej Topa nowym ambasadorem Mitsubishi

Bartłomiej Topa nowym ambasadorem Mitsubishi

Bartłomiej Topa nowym ambasadorem Mitsubishi

dat/articles/2019-03/bartlomiej-topa-nowym-ambasadorem-mitsubishi-699.jpg

Od dziś znany aktor Bartłomiej Topa będzie pełnił rolę ambasadora marki Mitsubishi w wyniku współpracy nawiązanej z polskim oddziałem tej firmy. W ręce aktora trafiło czerwone Mitsubishi Outlander

  • Wybitny aktor usiądzie za kierownicą Outlandera
  • Pierwsze wrażenie: ciche, wygodne, przestronne wnętrze
  • Pod maską dwa litry, 150 KM i skrzynia CVT

Pozostała część artykułu pod najnowszym filmem z naszego kanału YouTube - zapraszamy do oglądania i głosowania na Wasze ulubione auta z zestawienia:

Bartłomiej Topa nowym ambasadorem Mitsubishi

Budowanie wizerunku firmy i charakteru produktów na kanwie znanych nazwisk i wybitnych osobowości świata kultury to znana i skuteczna sztuka marketingowa. Kluczem do sukcesu jest znalezienie odpowiednich osób, którym ludzie są skłonni zaufać. Takich, które są prawdziwe w swoim przekazie i naturalnie odnajdą się w promocji konkretnej marki.

Mitsubishi poczyniło dobry ruch w tym kierunku.

Bartłomiej Topa nowym ambasadorem Mitsubishi

Bartłomiej Topa to uznany aktor teatralny i filmowy, znany publiczności z wielu filmów pełnometrażowych, np.: "Trzy kolory: Biały" Krzysztofa Kieślowskiego, "Wesele", "Dom zły" i "Drogówka" Wojciecha Smarzowskiego.

Aktor ma na koncie nagrodę dla najlepszego aktora na Off Camera Festiwal, Polską Nagrodę Filmową "Orły", a także Złotego Lwa za główną rolę męską. Popularność zyskał również dzięki rolom w serialach, a wymienimy te najbardziej znane:

Bartłomiej Topa nowym ambasadorem Mitsubishi

  • "Głęboka Woda" Magdy Łazarkiewicz
  • "Czas Honoru" Michała Rossy
  • "Oficer" Macieja Dejczera
  • "Wataha" Michała Gazdy, Kasi Adamik i Jana Matuszyńskiego
  • "Druga szansa" Michała Gazdy i Łukasza Kośmickiego
  • "Pod powierzchnią" Borysa Lankosza

Bartłomiej Topa regularnie gra także role teatralne na deskach teatru IMKA Tomasza Karolaka i w Teatrze 6. Piętro. Jest wegetarianinem i zwolennikiem zdrowego, świadomego życia. W maju zobaczymy go w filmie "Dziura w głowie" Piotra Subbotki, a przed końcem roku także w filmie "Żelazny most" Moniki Jordan - Młodzianowskiej.

A teraz - czas na samochód.

Zanim przejdziesz dalej - może chcesz dołączyć do najlepszej grupy na Facebooku, gdzie doradzamy sobie nawzajem, jakie auta warto kupić, a które należy omijać? Zapraszamy!

Bartłomiej Topa nowym ambasadorem Mitsubishi

W ręce aktora trafiło czerwone Mitsubishi Outlander z benzynowym silnikiem 2.0 150 KM, bezstopniową skrzynią biegów CVT i napędem 4WD w specyfikacji Instyle Plus.

"Podoba mi się wyrazista sylwetka, którą podkreśla głęboki czerwony kolor. Szczególnie ważne dla mnie jest ciche, wygodne i przestronne wnętrze" - to pierwsze wrażenia z kontaktu z Outlanderem.

Bartłomiej Topa nowym ambasadorem Mitsubishi

Bartłomiejowi Topie życzymy wielu inspirujących kilometrów pokonanych nowym samochodem, a Mitsubishi - owocnej współpracy z nowym ambasadorem marki.

Do następnego Mitsubishi :)

Zdjęcia: Mitsubishi.

KOMENTARZE
ZOBACZ WIĘCEJ NA TEN TEMAT