Auris Kombi - więcej funkcjonalności w Toyocie

Auris Kombi - więcej funkcjonalności w Toyocie

Auris Kombi - więcej funkcjonalności w Toyocie

dat/articles/2013-02/auris-kombi-wiecej-funkcjonalnosci-w-toyocie-229.jpg
Już w kwietniu polscy klienci będą mogli zamawiać nową Toyotę. Importer przewiduje, że pierwsze egzemplarze będziemy mogli odbierać w sierpniu

Pozostała część artykułu pod najnowszym filmem z naszego kanału YouTube - zapraszamy do oglądania i głosowania na Wasze ulubione auta z zestawienia:

Auris Kombi - więcej funkcjonalności w ToyociePrezentację Toyoty Touring Sports ma się odbyć na salonie w Genewie. Japoński producent liczy na to, że nowe auto pozwoli zwiększyć udział na rynku segmentu C do 5 % w 2014 roku. Według najnowszych danych aż 25 % sprzedawanych aut kompaktowych stanowią właśnie wersje kombi.
Auris Kombi - więcej funkcjonalności w ToyocieW Aurisie dostępne będą różne wersje silnikowe: 1,33-litra (99 KM) oraz 1.6 Valvematic (132 KM), a także wysokoprężne 1.4 D4-D (90 KM) i 2.0 D4-D (124 KM). Toyotę będziemy mogli zamówić także z pełnym napędem hybrydowym Toyota Hybrid Synergy Drive.
Auris Kombi - więcej funkcjonalności w ToyocieNowa Toyota jest bardzo funkcjonalna. Mierzy o 285 mm więcej niż hatchback przez co bagażnik ma aż 520 litrów, a po złożeniu tylnych siedzeń 1680 litrów. W wyposażeniu system Toyota Easy Flat i podwójna podłoga bagażnika.

KOMENTARZE