Audi RS 5 Cabrio - Odświeżony diabeł

Audi RS 5 Cabrio - Odświeżony diabeł

Audi RS 5 Cabrio - Odświeżony diabeł

dat/articles/2013-01/audi-rs-5-cabrio-odswiezony-diabel--180.jpg
Na tegorocznym salonie w Detroit mamy wiele premier. Audi również nie pozostało w tyle i pokazało swój flagowy model Audi RS5 po faceliftingu

Pozostała część artykułu pod najnowszym filmem z naszego kanału YouTube - zapraszamy do oglądania i głosowania na Wasze ulubione auta z zestawienia:

Audi RS 5 Cabrio - Odświeżony diabełKoncern z Inglostadt zaprezentował światu odświeżoną wersję Audi RS 5. Pod maską zamontowany jest silnik 4,2 litrowy w układzie V8. Samochód osiąga 100 km na godzinę poniżej 5 sekund, a maksymalny moment obrotowy to 430 Nm. Prędkość z jaką możemy podróżować tym autem to 280 km/h.
Audi RS 5 Cabrio - Odświeżony diabełAudi RS 5 świetnie nadaje się na długie wycieczki po autostradach jak również na wąskie górskie serpentyny. Zawieszenie obniżone jest o 20 mm w stosunku do "cywilnej" A5 oraz wyposażone w system DRC (Dynamic Ride Control), który przeciwdziała przechylaniu się samochodu na przód oraz bok.
Audi RS 5 Cabrio - Odświeżony diabełTak jak szybko auto rozpędza się do setki, również możemy je skutecznie zatrzymać. Służą do tego 365 mm tarcze hamulcowe oraz zaciski 6-tłoczkowe z przodu. Amatorzy kręcenia "bączków" ucieszą się z możliwości całkowitego wyłączenia kontroli trakcji. Wadą może być brak możliwości zamówienia Audi RS 5 z ręczną skrzynią biegów.

Zanim przejdziesz dalej - może chcesz dołączyć do najlepszej grupy na Facebooku, gdzie doradzamy sobie nawzajem, jakie auta warto kupić, a które należy omijać? Zapraszamy!

Audi RS 5 Cabrio - Odświeżony diabełAudi uzbroiło RS 5 w szereg udogodnień. W wyposażeniu standardowym znajdziemy między innymi: automatyczne parkowanie, automatyczny system przełączania świateł, nawigację MMI plus z twardym dyskiem i 7-calowym wyświetlaczem.
Audi RS 5 Cabrio - Odświeżony diabełCena nowego Audi RS 5 to nieco ponad 88 000 euro.

KOMENTARZE