Audi R8 China Edition

Audi R8 China Edition

Audi R8 China Edition

dat/articles/2012-12/audi-r8-china-edition-155.jpg
Audi wprowadzi na rynek chiński 80 sztuk modelu R8 w limitowanej wersji China Edition

Pozostała część artykułu pod najnowszym filmem z naszego kanału YouTube - zapraszamy do oglądania i głosowania na Wasze ulubione auta z zestawienia:

Audi R8 China EditionCo ciekawe, samochody zostaną oznaczone numerami od 1 do 99 z pominięciem wszystkich liczb z "czwórką", ponieważ właśnie cyfra 4 jest uważana w Chinach za pechową.
Audi R8 China EditionAudi R8 China Edition powstał w oparciu o wersję sportowego Audi sprzed liftingu, natomiast elementy nadwozia i wnętrza pochodzą z odmiany GT. Są to: akcenty aerodynamiczne zintegrowane z przednim zderzakiem, aluminiowe obręcze kół, zewnętrzne lusterka z osłonami wykonanymi z włókna węglowego, tylne skrzydło.
Audi R8 China EditionKabinę pasażerską wykończono Alcantarą oraz wstawkami z włókna węglowego.

Zanim przejdziesz dalej - może chcesz dołączyć do najlepszej grupy na Facebooku, gdzie doradzamy sobie nawzajem, jakie auta warto kupić, a które należy omijać? Zapraszamy!

Audi R8 China EditionPod maską znalazł się silnik V10, który przy 8 000 obr./min. generuje moc 525 KM. Maksymalny moment obrotowy wynosi 530 Nm przy 6 500 obr./min.
Audi R8 China EditionAudi R8 V10 China Edition ma przyspieszać od 0 do 100 km/h w 3,9 sekundy a prędkość maksymalna jaką będzie osiągało to 314 km/h.
Audi R8 China EditionProducent nie ujawnił ceny limitowanej edycji.

KOMENTARZE
ZOBACZ WIĘCEJ NA TEN TEMAT