Audi Q2 i Q6 - będą nowe crossovery

Audi Q2 i Q6 - będą nowe crossovery

Audi Q2 i Q6 - będą nowe crossovery

dat/articles/2013-03/audi-q2-i-q6-beda-nowe-crossovery-293.jpg
Niemiecki producent zamierza rozszerzyć swoją gamę modelową w segmencie Crossoverów i przygotowuje Audi Q2 oraz Q6

Pozostała część artykułu pod najnowszym filmem z naszego kanału YouTube - zapraszamy do oglądania i głosowania na Wasze ulubione auta z zestawienia:

Audi Q2 i Q6 - będą nowe crossoverySamochody typu Crossover czy SUV sprzedają się bardzo dobrze. Nie ma to racjonalnego wytłumaczenia, ponieważ większość czasu spędzamy na dobrych, asfaltowych drogach, gdzie zastosowanie podwyższonego auta mija się z celem. Ale w myśl zasady "klient nasz Pan" audi ma zamiar wprowadzić nowe modele.
Audi Q2 i Q6 - będą nowe crossoveryNowe Q2 ma nawiązywać stylistyką do modelu koncepcyjnego Crosslane Coupe Concept. Natomiast Q6 ma uplasować się gdzieś pomiędzy Q5 i Q7 i konkurować z BMW serii X6. Audi liczy na to, że wprowadzając nowe SUV-y i Crossovery uda się wyprzedzić w sprzedaży największych rynkowych konkurentów.
Audi Q2 i Q6 - będą nowe crossoveryProducent z Ingolstadt szacuje, że już niedługo 35 do 40 procent sprzedaży stanowić będą samochody w klasie SUV i Crossover. Na dzień dzisiejszy jest to 25 proc. zatem Audi ma dość ambitne plany na przyszłość.

KOMENTARZE