Aston Martin na setne urodziny firmy

Aston Martin na setne urodziny firmy

Aston Martin na setne urodziny firmy

dat/articles/2013-01/aston-martin-na-setne-urodziny-firmy-182.jpg
Dokładnie 15 stycznia 2013 roku obchodzono setne urodziny ikony brytyjskiej motoryzacji. Z tej okazji przygotowano limitowane serie modeli V8 Vantage, DB9, Rapide i Vanquish

Pozostała część artykułu pod najnowszym filmem z naszego kanału YouTube - zapraszamy do oglądania i głosowania na Wasze ulubione auta z zestawienia:

Aston Martin na setne urodziny firmyLimitowane auta zostaną stworzone w liczbie 100 sztuk dla każdej linii modelowej. Każdy Aston Martin z serii Centenary Edition otrzyma tabliczkę znamionową z indywidualnym numerem konkretnego egzemplarza.
Aston Martin na setne urodziny firmyWłaściciel limitowanego Astona Martina dodatkowo otrzyma: dwa szklane kluczyki, dwa uszyte futerały na kluczyki wykonane ze skóry odpowiadającej wykończeniu wnętrza wybranego modelu, dwie srebrne spinki do mankietów z logo Aston Martin, srebrne pióro oraz słuchawki firmy Bang & Olufsen.
Aston Martin na setne urodziny firmyAstony Martiny z serii Centenary Edition dostępne są wyłącznie na zamówienie w 146 punktach dilerskich rozlokowanych w 46 państwach na całym świecie.

KOMENTARZE
ZOBACZ WIĘCEJ NA TEN TEMAT