Alfa Romeo 4C - w Genewie

Alfa Romeo 4C - w Genewie

Alfa Romeo 4C - w Genewie

dat/articles/2013-03/alfa-romeo-4c-w-genewie-274.jpg
Alfa Romeo 4C trafi do sprzedaży za kilka miesięcy, ale zanim to nastąpi, na rynku pojawi się limitowana do 400 sztuk seria "Launch Edition"

Alfa Romeo 4C - w GenewieAlfa Romeo 4C "Launch Edition" jest oferowana w dwóch kolorach nadwozia - "czerwonym Alfa" lub matowym "białym Carrara". Linię limitowanej serii wzbogaca pakiet aerodynamiczny z włókna węglowego, tylny wlot powietrza, reflektory Bi-Led oraz lekkie obręcze 18-calowe z przodu i 19-calowe z tyłu .
Alfa Romeo 4C - w Genewie

Karoseria, oprócz emblematu z numerem seryjnym samochodu, została doposażona w obszycie foteli i kierownicy z mikrowłókna z białym obszyciem. Ale jeżeli klient wybierze czerwone nadwozie Alfy Romeo 4C, to obszycie zmieni kolor - na czerwony.

Alfa Romeo 4C - w GenewiePod maską Alfy Romeo 4C pracuje nowy, czterocylindrowy silnik benzynowy o pojemności 1750 cm3 z turbodoładowaniem. Jednostka współpracuje z automatyczną skrzynią biegów "Alfa TCT" z podwójnym suchym sprzęgłem. Skrzynia może być sterowana w trybie sekwencyjnym przez kierowcę za pomocą łopatek umieszczonych pod kierownicą.

Zanim przejdziesz dalej - może chcesz dołączyć do najlepszej grupy na Facebooku, gdzie doradzamy sobie nawzajem, jakie auta warto kupić, a które należy omijać? Zapraszamy!

Alfa Romeo 4C - w GenewieCena Alfy 4C "Launch Edition" została skalkulowana w Polsce na poziomie 250 000 zł.

KOMENTARZE