Alfa Romeo 4C - w Genewie

Alfa Romeo 4C - w Genewie

Alfa Romeo 4C - w Genewie

dat/articles/2013-03/alfa-romeo-4c-w-genewie-274.jpg
Alfa Romeo 4C trafi do sprzedaży za kilka miesięcy, ale zanim to nastąpi, na rynku pojawi się limitowana do 400 sztuk seria "Launch Edition"

Pozostała część artykułu pod najnowszym filmem z naszego kanału YouTube - zapraszamy do oglądania i głosowania na Wasze ulubione auta z zestawienia:

Alfa Romeo 4C - w GenewieAlfa Romeo 4C "Launch Edition" jest oferowana w dwóch kolorach nadwozia - "czerwonym Alfa" lub matowym "białym Carrara". Linię limitowanej serii wzbogaca pakiet aerodynamiczny z włókna węglowego, tylny wlot powietrza, reflektory Bi-Led oraz lekkie obręcze 18-calowe z przodu i 19-calowe z tyłu .
Alfa Romeo 4C - w Genewie

Karoseria, oprócz emblematu z numerem seryjnym samochodu, została doposażona w obszycie foteli i kierownicy z mikrowłókna z białym obszyciem. Ale jeżeli klient wybierze czerwone nadwozie Alfy Romeo 4C, to obszycie zmieni kolor - na czerwony.

Alfa Romeo 4C - w GenewiePod maską Alfy Romeo 4C pracuje nowy, czterocylindrowy silnik benzynowy o pojemności 1750 cm3 z turbodoładowaniem. Jednostka współpracuje z automatyczną skrzynią biegów "Alfa TCT" z podwójnym suchym sprzęgłem. Skrzynia może być sterowana w trybie sekwencyjnym przez kierowcę za pomocą łopatek umieszczonych pod kierownicą.

Zanim przejdziesz dalej - może chcesz dołączyć do najlepszej grupy na Facebooku, gdzie doradzamy sobie nawzajem, jakie auta warto kupić, a które należy omijać? Zapraszamy!

Alfa Romeo 4C - w GenewieCena Alfy 4C "Launch Edition" została skalkulowana w Polsce na poziomie 250 000 zł.

KOMENTARZE