Alfa Romeo 4C - ognista Włoszka

Alfa Romeo 4C - ognista Włoszka

Alfa Romeo 4C - ognista Włoszka

dat/articles/2013-02/alfa-romeo-4c-ognista-wloszka-223.jpg
Już wiemy, jak będzie wyglądała nowa Alfa. Producent jeszcze przed salonem w Genewie zaprezentował pierwsze oficjalne zdjęcia

Pozostała część artykułu pod najnowszym filmem z naszego kanału YouTube - zapraszamy do oglądania i głosowania na Wasze ulubione auta z zestawienia:

Alfa Romeo 4C - ognista WłoszkaNowy samochód z Włoch nawiązuje stylistycznie do większej siostry Alfy Romeo 8C Competizione. Wykonana jest z włókien węglowych oraz aluminium. Waga prawdopodobnie nie przekroczy 1000 kg co będzie miało pozytywny wpływ na osiągi.
Alfa Romeo 4C - ognista WłoszkaW tak lekkim nadwoziu prawdopodobnie będzie zamontowany silnik o pojemności 1,75-litra i mocy 237 koni mechanicznych. Takie parametry sprawią, że nasza "włoszka" będzie naprawdę szybka i zwinna. Alfa Romeo 4C ma osiągać pierwszą setkę w około 4,5 sekundy, a prędkość maksymalna ograniczona elektronicznie to 250 km/h.
Alfa Romeo 4C - ognista WłoszkaNasza dama oprócz niskiej wagi ma nieduże rozmiary. Długość Alfy to około 4000 mm, szerokość - 2000 mm natomiast rozstaw osi to 2400 mm. Niestety, podstawowa cena 4C to około 56 000 euro. Czy naprawdę wszystko co piękne musi mieć swoją cenę...

KOMENTARZE