ABT w Genewie - tunning w wydaniu niemieckim

ABT w Genewie - tunning w wydaniu niemieckim

ABT w Genewie - tunning w wydaniu niemieckim

dat/articles/2013-03/abt-w-genewie-tunning-w-wydaniu-niemieckim-275.jpg
Na targach w Genewie oprócz producentów samochodowych możemy również zobaczyć ofertę tunerów. Dziś prezentujemy firmę ABT

Pozostała część artykułu pod najnowszym filmem z naszego kanału YouTube - zapraszamy do oglądania i głosowania na Wasze ulubione auta z zestawienia:

ABT w Genewie - tunning w wydaniu niemieckimABT pokazało Audi R8 GTR. Przerobiony bolid ma 620 KM mocy, czyli o 95 więcej w stosunku do wersji seryjnej. Inżynierowie również obniżyli wagę o 100 kg, zamieniając niektóre elementy nadwozia na karbonowe. R8 GTR przyspiesza do "setki" w 3,2 sekundy, a do 200 km/h poniżej 10 sekund.
ABT w Genewie - tunning w wydaniu niemieckimKolejnym modelem zaprezentowanym na targach jest Volkswagen Golf. Tuner na razie nie modyfikował silnika, poprzestał na zestawie spoilerów i nakładek. Całość dopełniły aluminiowe obręcze kół firmy Kempten.
ABT w Genewie - tunning w wydaniu niemieckimNastępną propozycją ABT jest bardzo szybkie Audi. Inżynierowie wyposażyli A6 w silnik 4-litrowy podwójnie doładowany, który generuje moc 600 KM. To kombi przyspieszać będzie do 100 km/h w około 4 sekundy, a prędkość maksymalna to okolice 300 km/h. Tuner oznaczył swoje dzieło AS6-R Avant.

Zanim przejdziesz dalej - może chcesz dołączyć do najlepszej grupy na Facebooku, gdzie doradzamy sobie nawzajem, jakie auta warto kupić, a które należy omijać? Zapraszamy!

ABT w Genewie - tunning w wydaniu niemieckimABT zaprezentowało także podrasowane Audi RS5-R. Oprócz zestawu spoilerów i nakładek inżynierowie podnieśli moc z 450 na 470 KM, co zaowocowało przyspieszeniem do 100 km/h w ciągu 4,3 sekundy i prędkością maksymalną 310 km/h.

KOMENTARZE
ZOBACZ WIĘCEJ NA TEN TEMAT