Toyota 4Runner - lifting SUV-a

Toyota 4Runner - lifting SUV-a
Ten model nie jest może zbyt dobrze znany polskim użytkownikom, jednak jest dość popularny na innych rynkach. Zobaczmy, co się zmieniło w 4Runnerze

Toyota 4Runner - lifting SUV-aToyota zmieniła się na zewnątrz jak i wewnątrz. Z przodu 4Runner otrzymał nowy większy grill, przeprojektowane dymione reflektory oraz w wyższych wersjach aluminiowe wstawki na zderzaku oraz wlot na masce.
Toyota 4Runner - lifting SUV-aZ tyłu 4Runner również dostał nowe przeprojektowane światła częściowo korzystające z technologii LED. Profil auta nie zmienił się. Możemy jedynie zamówić nowe wzory aluminiowych felg.
Toyota 4Runner - lifting SUV-aWewnątrz zaszło kilka drobnych zmian. Odświeżona Toyota 4Runner otrzymała przeprojektowany panel centralny oraz dodatkowy wyświetlacz multifunkcyjny. Oczywiście japoński SUV ma całe potrzebne wyposażenie takie jak klimatyzacja czy wspomaganie kierownicy.

Zanim przeczytasz więcej, zobacz inne nasze artykuły:

Toyota 4Runner - lifting SUV-aDo napędzania 4Runnera producent użył jednostki V6 o pojemności 4 litrów, generującej 270 KM mocy i 376 Nm momentu obrotowego. Toyota zapewnia, że spalanie powinno utrzymywać się poniżej 14 litrów benzyny na 100 km/h.

Polecamy Ci także inne nasze artykuły na motospace.pl:

KOMENTARZE

Ładuję komentarze...