Rolls-Royce Wraith - oficjalna premiera

Rolls-Royce Wraith - oficjalna premiera
Na targach w Genewie jest wiele luksusowych nowości. Jedna z nich to Rolls-Royce. Nowe coupe oparte jest na modelu Ghost
Rolls-Royce Wraith - oficjalna premiera Producent utrzymuje, że to najszybszy Rolls-Royce w historii i rzeczywiście dane techniczne to potwierdzają. Sercem Wraith-a jest widlasta "dwunastka" o pojemności 6,6 litra. Dysponuje mocą 633 KM i momentem obrotowym 800 Nm. Nowe coupe rozpędza się w 4,6 sekundy do 100 km/h.
Rolls-Royce Wraith - oficjalna premiera Wraith ma usztywnione zawieszenie, ale nie jest typowym samochodem sportowym z powodu masy, która wynosi... 2630 kg.
Rolls-Royce Wraith - oficjalna premiera Długość Rolls-Royce'a to 5269 mm, szerokość 1947 mm, a wysokość - 1507 mm. Rozstaw osi jest krótszy niż w modelu Ghost o 130 mm i wynosi 3112 mm. Rolls-Royce Wraith - oficjalna premiera Rolls-Royce jak na markę luksusową przystało jest wyposażony we wszelkie nowinki techniki. Wewnątrz widzimy skórzaną tapicerkę , drewno i aluminium.
Rolls-Royce Wraith - oficjalna premiera Wraith wyposażony jest w innowacyjny system SAT (Satellite Aided Transmisson), który śledzi styl oraz trasę kierowcy i dostosowuje odpowiedni bieg. Rolls-Royce Wraith - oficjalna premiera Z zewnątrz Wraith jest stylowym coupe w podwójnym malowaniu. Podsufitka Rolls-Royce'a wyposażona jest w 1340 niewielkich diod imitujących gwieździste niebo. Rolls-Royce Wraith - oficjalna premiera Niestety za luksus trzeba dużo zapłacić. Ceny "Zjawy" zaczynają się od 245 000 euro.

ZOBACZ WIĘCEJ NA TEN TEMAT