Peugeot 301 - nowa pozycja na polskim rynku

Peugeot 301 - nowa pozycja na polskim rynku
Francuska grupa PSA prezentuje na naszym rynku nowy model miejskiego sedana: Peugeota 301

Peugeot 301 - nowa pozycja na polskim rynku301-ka została przystosowana do trudnych warunków użytkowania. Francuzi wprowadzają swój nowy model do Afryki, na Bliski Wschód oraz na rynek chiński. W Europie Peugeota będzie można nabyć między innymi w Polsce.
Peugeot 301 - nowa pozycja na polskim rynkuPeugeot 301 ma za zadanie konkurować z takimi samochodami jak Skoda Rapid, Dacia Logan, Renault Thalia czy Fiat Lina. Będzie to pozycja dla klientów, którzy za bardzo rozsądną cenę zamierzają nabyć samochód ekonomiczny, o sprawdzonych rozwiązaniach konstrukcyjnych, tani w użytkowaniu.
Peugeot 301 - nowa pozycja na polskim rynkuJak na auto tej klasy Peugeot 301 jest całkiem porządnie wyposażony. Możemy tu wyróżnić ESP, 4 poduszki powietrznie, centralny zamek, wspomaganie kierownicy, elektrycznie sterowane szyby. Niestety, Francuzom nie udało się w standardzie zaoferować klimatyzacji czy radia.

Zanim przeczytasz więcej, zobacz inne nasze artykuły:

Peugeot 301 - nowa pozycja na polskim rynkuPeugeota będziemy mogli nabyć z dwoma silnikami benzynowymi: 1.2 (72 KM) i 1.6 (115 KM) oraz z jednostką wysokoprężną 1.6 (92 KM). Cena najsłabszego z nich to blisko 40 000 zł natomiast diesla - 49 900 zł. Najmocniejsza wersja to koszt rzędu 54 000 zł.

Polecamy Ci także inne nasze artykuły na motospace.pl:

KOMENTARZE

Ładuję komentarze...