Nowy Nissan Note w końcu dla Europy

Nowy Nissan Note w końcu dla Europy
Po prezentacji Note w Ameryce japoński producent zdecydował, że pokaże swojego małego MPV na targach w Genewie

Nowy Nissan Note w końcu dla EuropyNowy Nissan Note może się podobać. Ma ciekawy design i na pewno będzie wyróżniał się na europejskich drogach. Producent zamierza konkurować na rynku małych samochodów z segmentu B oraz małych MPV. Głównymi przeciwnikami będą Opel Meriva i Ford B-Max.
Nowy Nissan Note w końcu dla Europy"Japończyk" wyposażony będzie w jedną z trzech jednosek napędowych. Dwie benzynowe mają taką samą pojemność 1.2 litra ale różnią się mocą. Pierwszy generuje 80 KM i 110 Nm momentu obrotowego drugi zaś, wyposażony w doładowanie, 98 KM i 141 Nm. Trzeci silnik to 1,5-litrowy diesel mający 90 KM i 219 Nm.
Nowy Nissan Note w końcu dla EuropyNissana Note możemy zamówić z tzw. tarczą bezpieczeństwa (Nissan Safety Shield) w której skład wchodzą układ wykrywający samochody w martwym polu, system ostrzegania zmiany pasa ruchu czy kamery, które monitorują całe otoczenie auta.

Zanim przeczytasz więcej, zobacz inne nasze artykuły:

Nowy Nissan Note w końcu dla EuropyDodatkowe wyposażenie które może być zamówione do Note to system multimedialny z nawigacją satelitarną, który korzysta z map Googla, elektryczne szyby i lusterka, wspomaganie kierownicy, poduszki powietrzne oraz wiele innych opcji do wyboru.

Polecamy Ci także inne nasze artykuły na motospace.pl:

KOMENTARZE

Ładuję komentarze...